اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

«نیو» ایستگاه‌های تعویض باتری برقی‌ها را توسعه می‌دهد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ آذر ۱۴۰۱
  • 0
خودروساز چینی «نیو» در زمینه ایستگاه‌های تعویض باتری خودروهای الکتریکی، از نظر فناوری و تعداد ایستگاه‌های فعال در جهان پیشرو است. تعداد ایستگاه‌های تعویض باتری متعلق به این شرکت به‌تازگی از مرز هزار و 200 عبور کرده است. این شرکت می‌گوید تا پایان سال این تعداد ایستگاه به هزار و 300 مورد در سراسر جهان خواهد رسید. برای رسیدن به این تعداد، باید 20 ایستگاه دیگر را تا پایان دسامبر در اروپا نصب کند.

این خودروساز خاطرنشان کرده شبکه ایستگاه‌های تعویض باتری آن اکنون بیش از ۶۶ درصد از چین را پوشش می‌دهد و در‌حال‌حاضر پوشش خوبی از توسعه‌یافته‌ترین مناطق این کشور (بخش‌های شرقی و جنوب شرقی آن) را در بر می‌گیرد. این شرکت در سال ۲۰۲۲ تراکم ایستگاه‌ها را در بسیاری از مناطق کشور به میزان قابل‌توجهی افزایش داده است و تنها در سال جاری ۶۰۰ مورد از آنها را نصب کرده است. نیو قصد دارد تا سال ۲۰۲۵ بیش از ۴هزار ایستگاه را فعال کند. این سازنده به ویژه بر اروپا تمرکز کرده است، جایی که قصد دارد خودروهای خود را به فروش برساند. این شرکت در‌حال‌حاضر فقط در بازارهای خاصی حضور دارد، اما می‌خواهد حضور گسترده‌‌تری در قاره اروپا داشته باشد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.034 seconds.