اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

دپوی 30 هزار خودرو در بم

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ آذر ۱۴۰۱
  • 0
استاندار کرمان گفت: بیش ‌از ۳۰هزار خودرو در پارکینگ کارخانه‌های خودروساز شهرستان بم به دلیل مشکلات مختلف به‌ویژه مسائل گمرکی دپو شده است. محمدمهدی فداکار اظهار کرد: در زمینه رفع مشکلات گمرکی خودروهای دپو‌شده در بم با مدیر گمرک کشور مذاکراتی انجام شده و امیدواریم در نشستی که طی هفته جاری برگزار می‌شود این مشکل برطرف شود.

استاندار کرمان با تاکید بر اینکه مشکل عرضه نشدن خودروهای تولیدی در ارگ جدید از شرکت‌های تولیدکننده نیست تصریح کرد: برخی از قطعه‌های این خودروها از خارج از کشور وارد می‌شود؛ لذا باید اوراق و اسناد آنها تحویل گمرک شود که در برخی موارد شرکت‌ها دیرتر این مهم را انجام می‌دهند. وی ادامه داد: در این مواقع قطعات خودروها وارد گمرک شده، اما اوراق مورد‌نیاز تحویل گمرک نشده که در این صورت اجازه خروج از منطقه صادر نمی‌شود. فداکار گفت: طبق صحبتی که با مدیر گمرک کشور انجام شد، مقرر شد به نسبتی که شرکت‌های خودروسازی تسویه نکرده‌اند به همان میزان خودرو برای ضمانت نگه داشته شود؛ به طوری که حتی این آمادگی وجود دارد ۲برابر این مقدار را ضمانت نگه دارند و مابقی خودروها را خارج کنند. وی افزود: تا هفته آینده بخشی عمده‌ای از مشکل منجر به دپو خودروها در بم حل می‌شود. همچنین فداکار از محل پارکینگ خودروهای شرکت مدیران خودروی بم بازدید به عمل آورد که در این پارکینگ حدود ۲۷هزار خودرو دپو شده است. فداکار همچنین در ادامه بازدیدی از کارخانه خودروسازی کرمان‌موتور داشت؛ این خودروسازی براساس آمار اعلام‌شده با سه‌هزار و ۵۰۰ نیرو روزانه ۱۳۰خودرو تولید می‌کند؛ این درحالی است که گفته می‌شود این کارخانه خودروسازی در سال آینده قصد دارد ۸۰هزار خودرو تولید کند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.034 seconds.