اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

خودرو کوئیک دنده‌ای دارم و زمانی که خودرویم چند ساعت زیر تابش نور آفتاب قرار می‌گیرد، هنگام استارت خوردن با مشکل مواجه شده و با تاخیر طولانی روشن می‌شود. مشکل چیست؟

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ آبان ۱۴۰۱
  • 0
به‌طور کلی زمانی که خودرو زیر تابش نور مستقیم خورشید قرار می‌گیرد، به‌دلیل افزایش دما دچار برخی مشکلات می‌شود که از آن جمله موردی است که شما به‌آن اشاره کردید.

«اخبار خودرو»،ابتدا باید گفت عیب‌یابی خودرو از راه دور صحیح نیست و برای این کار نیاز به‌بررسی‌های بیشتر و دقیق‌تری است. اما به‌طور کلی زمانی که خودرو زیر تابش نور مستقیم خورشید قرار می‌گیرد، به‌دلیل افزایش دما دچار برخی مشکلات می‌شود که از آن جمله موردی است که شما به‌آن اشاره کردید. حال باید بدانید اگر شیرکنیستر یا کنیستر دچار مشکل شده باشند، زمانی که خودرو درمعرض تابش نور خورشید قرار می‌گیرد، مقداری از بنزین داخل باک بخار شده و در زمان استارت زدن، ابتدا بخار بنزین و بعد از آن بنزین به‌داخل پیشرانه راه پیدا می‌کند. این مساله روشن شدن خودرو را با تاخیر و البته مشکل مواجه می‌کند. همچنین در صورت ایراد داشتن استارت خودرو، سیم‌پیچ‌ها پس از گرم شدن خودرو در آفتاب دچار افزایش دما می‌شوند و این حالت منجر به‌کاهش جریان الکتریکی لازم برای روشن کردن خودرو خواهد شد. توصیه می‌شود درگام نخست، سیستم سوخت‌رسانی و بعد سیستم استارت را بررسی کنید.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.045 seconds.