اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فراخوان هیوندای از بیم حریق

نویسنده

تیم تحریریه

۲۲ آبان ۱۴۰۱
  • 0
هیوندای برخی از مدل های اسپرت سانتافه 2018 را به دلیل نقص در ماژول سیستم ترمز ضد‌قفل (ABS) فراخوان می‌‌کند، زیرا این عیب می‌‌تواند باعث اتصال برق و آتش‌‌سوزی موتور در هنگام پارک خودرو شود. این فراخوان شامل 44هزار و 396 دستگاه سانتافه مدل سال 2018 می‌شود. هیوندای می‌‌گوید نقص ماژول ABS می‌‌تواند باعث کوتاهی در طول زمان شود که امکان دارد آتش‌‌سوزی محفظه موتور را به دنبال داشته باشد.

این مشکل همچنین ممکن است زمانی رخ دهد که خودرو، پارک‌شده یا در حال حرکت است، بنابراین هیچ فعالیت خاصی برای جلوگیری از بروز مشکل وجود ندارد. هیوندای چهار آتش‌سوزی مربوط به سانتافه اسپورت ۲۰۱۸ را ثبت کرده است و می‌گوید دو مورد از این حوادث مربوط به خودروهایی بود که قبلا در فراخوان رفع عیب شده بودند. هیوندایی در حال کار روی تعمیر است و می‌‌گوید تا ۲۶ دسامبر به مالکان اطلاع داده می‌شود. در این مدت، مالکان می‌توانند به رانندگی با سانتافه اسپرت خود ادامه دهند، اگرچه هیوندای می‌‌گوید خودرو باید بیرون و دور از ساختمان‌ پارک شود. تعمیر رایگان است و خودروساز هزینه‌های متحمل‌شده در طول فرآیند تعمیر را به مالکان بازپرداخت می‌کند. فراخوان سانتافه اسپرت به دنبال یک اقدام بسیار بزرگ‌تر در ماه فوریه است که تقریبا ۳۶۰هزار دستگاه را شامل می‌شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.033 seconds.