اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

کلیه محصولات گروه سایپا از شرایط قرعه‌کشی خارج شدند

نویسنده

تیم تحریریه

۱۸ مهر ۱۴۰۱
  • 0
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: بر‌اساس برنامه‌ریزی انجام‌شده و افزایش ظرفیت تولید، تمامی محصولات گروه سایپا از شرایط قرعه‌کشی خارج شد. حسین کاظمی طرقی گفت: بر‌اساس برنامه‌‌ریزی انجام‌شده و افزایش ظرفیت تولید محصولات گروه خودروسازی سایپا، تمامی محصولات این گروه خودروسازی از شرایط قرعه‌کشی خارج شد و با اعلام بخشنامه فروش، متقاضیان می‌توانند با مراجعه به سایت https:/ / saipa.iranecar.com بدون حضور در شرایط قرعه‌کشی نسبت به ثبت‌نام تا تکمیل ظرفیت اقدام کنند.

او افزود: پیرو دستور ۸‌بندی رئیس‌جمهور محترم و پیگیری‌های وزارت صمت به منظور حذف شرایط قرعه‌کشی محصولات، با تلاش و همت کارکنان گروه خودروسازی سایپا، برنامه افزایش ظرفیت تولید در ۸ ماه اخیر در دستور کار قرار گرفت و خوشبختانه با مجوز وزارت صمت، تمامی محصولات گروه خودروسازی سایپا از شرایط قرعه‌کشی خارج شد. کاظمی تاکید کرد: در سومین دوره واگذاری خودرو از طریق سامانه یکپارچه تخصیص خودرو، تنها خودرو ساینا اس در شرایط قرعه‌کشی قرار داشت که با افزایش ظرفیت تولید این خودرو، کلیه تعهدات خودروی مذکور به مشتریان تحویل شد. لذا وزارت محترم صمت بر این اساس، مجوز فروش خودروی مذکور بدون قرعه‌کشی را صادر کرد. او افزود: افزایش ظرفیت تولید و عرضه محصولات گروه سایپا از بهمن‌ماه سال گذشته در دستور کار قرار گرفت و در ۸ ماه گذشته تا‌کنون بیش از ۳۴۰هزار خودرو، تجاری و تحویل مشتریان شده است که نسبت به دوره مشابه افزایش معناداری داشته است.معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا تاکید کرد: برای تمامی مشارکت‌کنندگان در خرید خودروی ساینا اس دوره سوم که حائز شرایط هستند با ارسال پیامک جهت تکمیل وجه و پیگیری شرایط خرید اطلاع‌رسانی خواهد شد. لذا مشتریان محترمی که به آنها اطلاع‌رسانی شده است با مراجعه به سایت سامانه یکپارچه تخصیص به آدرس https:/ / sale.iranecar.com پیگیری مراحل ثبت‌نام را انجام دهند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.036 seconds.