اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

پنج‌هزار ونزوئلایی برای خرید کوییک و ساینا ثبت‌نام کردند

نویسنده

تیم تحریریه

۰۵ مهر ۱۴۰۱
  • 0
مردم ونزوئلا که مدتی است در شرایط سخت ناشی از تحریم بین‌المللی، فشارهای اقتصادی و تورم شدید قرار دارند، استقبال چشمگیری از نمایشگاه فناوران و صنعتگران ایرانی به‌ویژه خودروهای گروه سایپا نشان دادند؛ به طوری که در مدت 6 روز نمایشگاه بیش از ۵هزار نفر برای پیش‌خرید خودروهای کوییک و ساینا ثبت‌نام کردند.

بر اساس این گزارش، تغییرات مثبت اخیر در نظام اقتصادی این کشور از جمله کنترل تورم افسارگسیخته، افزایش نسبی قدرت خرید طبقه متوسط و همچنین ضرورت نوسازی ناوگان فرسوده خودرویی ونزوئلا استقبال خوب از محصولات اقتصادی سایپا را رقم زده است. علاوه بر این، سابقه حضور گروه سایپا در بازار ونزوئلا که به چندین سال پیش و قبل از بحران شدید اقتصادی در این کشور بر‌می‌گردد بی‌تاثیر در این استقبال خوب نبوده؛ چراکه سایپا توانسته بیش از ۱۱هزار دستگاه از محصولات خود را در این بازار با قیمتی بالاتر از بازار داخل به فروش برساند و بازخورد خوبی در بازار و مشتریان ایجاد کند.

در نمایشگاه اخیر، حضور نیکولاس مادورو، رئیس‌جمهور ونزوئلا در دو شب متوالی در غرفه سایپا و معرفی محصولات این شرکت و تشویق و ترغیب مخاطبان به استفاده از این محصولات توسط او، نشانگر تمایل شدید بخش دولتی این کشور به برآورده ساختن تقاضای انباشته‌شده سال‌های پیشین بازار خودرو و بهبود وضعیت ناوگان حمل‌و‌نقل عمومی از طریق همکاری با گروه خودروسازی سایپاست که می‌تواند منجر به ایجاد یک پیمان راهبردی بلندمدت صنعتی میان دو کشور ایران و ونزوئلا شود. شایان ذکر است گروه خودروسازی سایپا در توافق‌نامه اخیر با وزارت حمل‌و‌نقل ونزوئلا در فاز نخست همکاری‌های مشترک، صادرات بیش از ۱۰هزار دستگاه خودرو در دو سطح خودروی کامل (CBU) و قطعات منفصله (SKD) را در برنامه دارد. این نمایشگاه با حضور حدود ۸۰ شرکت دانش‌بنیان و خودروسازان ایرانی با همکاری و هماهنگی معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری ایران، از تاریخ ۲۲ تا ۲۸ شهریورماه به منظور ارائه و انتقال فناوری‌های خود در نمایشگاه اختصاصی ایران در ونزوئلا برگزار شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.034 seconds.