اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

مذاکرات برای تولید محصولات ایران‌خودرو در تاتارستان

نویسنده

تیم تحریریه

۰۵ مهر ۱۴۰۱
  • 0
رئیس‌جمهور تاتارستان با بیان اینکه در شرایط فعلی و با وجود تحریم‌هایی که علیه روسیه وضع شده است، تامین خودروی سواری با قیمت رقابتی از موضوعات مهم و حساس است، گفت: محصولات ایران‌خودرو می‌تواند پاسخ‌گوی نیازمندی ما در بازار خودرو باشد. رستم مینیخانوف در حاشیه بازدید از خطوط تولید ایران‌خودرو با اشاره به وجود زمینه‌های مشترک همکاری با ایران که می‌تواند مورد مذاکره قرار گیرد، اظهار کرد: یکی از موضوعات موردمذاکره با گروه صنعتی ایران‌خودرو، حضور این خودروساز در بازارهای روسیه است.

وی با اشاره به قطع همکاری بسیاری از شرکای اروپایی و ژاپنی با روسیه و توقف فعالیت آن‌ها در این کشور، اظهار کرد: برای رفع نیازمندی‌های خود به‌ویژه در زمینه تامین قطعات خودرو، به دنبال یافتن شرکای جدید هستیم و ایران می‌تواند یکی از این شرکا باشد. با توجه به تبادل نظر صورت‌گرفته، مقرر شد کارگروهی نسبت به بررسی تخصصی زمینه‌های همکاری اقدام کند.در ادامه کیانوش پورمجیب، قائم‌مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو، با بیان اینکه بیش از یک سال است زمینه حضور مجدد ایران‌خودرو در خاک روسیه مورد مطالعات گسترده قرار گرفته، گفت: تاکنون در دو نمایشگاه بین‌المللی خودروی این کشور حضور یافته و با شناسایی شرکای تجاری احتمالی، مذاکرات متعددی صورت گرفته است.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.044 seconds.