اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

در واگذاری خودروسازان به اهلیت افراد توجه شود

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ مهر ۱۴۰۱
  • 0
علی جدی، نماینده مجلس، درباره شرایط واگذاری خودروسازی‌ها، گفت: هدف از واگذاری، بهبود شرایط صنعت خودروسازی است و برای تحقق این مهم باید موضوعاتی مانند اهلیت‌سنجی مدنظر قرار گیرد تا اتفاقاتی نظیر تعطیلی این شرکت‌ها رخ ندهد.

نماینده مردم شیروان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به ضرورت استفاده از ظرفیت شرکت‌های خارجی برای مشارکت، افزود: تاکید ما برای واگذاری خودروسازی‌ها بهبود کیفیت، کاهش هزینه‌های تولید و... است و در تمامی نشست‌هایی که با مسوولان وزارت صنعت، معدن و تجارت داشتیم، ویژگی‌های مربوط به افرادی را که خودروسازی‌ها به آن‌ها واگذار می‌شود برشمردیم. وی در پاسخ به این پرسش که آیا با واگذاری خودروسازی‌ها، بخش خصوصی پاسخگو خواهد بود، اضافه کرد: اگر بازار انحصاری نباشد و فضایی رقابتی ایجاد شود، بخش خصوصی ناچار است برای ماندگار شدن اقدامات لازم در زمینه بهبود کیفیت و کاهش قیمت گام بردارد؛ در غیر این صورت زمین‌گیر خواهد شد. نایب‌رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس تصریح کرد: دولت باید مسیر صنعت خودروسازی را به گونه‌ای تعریف و تنظیم‌گری کند تا پس از واگذاری خودروسازی‌ها، بخش خصوصی تحرک لازم را داشته باشد و صرفا بازار بکر انحصاری در اختیار این بخش قرار نگیرد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.033 seconds.