اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

چالش فورد برای کاهش دوهزار دلاری قیمت

نویسنده

تیم تحریریه

۳۰ شهریور ۱۴۰۱
  • 0
جیم فارلی، مدیر‌عامل شرکت فورد موتور، هفته آینده به لاس‌وگاس خواهد رفت تا استراتژی خود را برای متقاعد کردن فروشندگان به کاهش دو‌هزار‌دلاری از هزینه تحویل یک خودروی الکتریکی به مشتری، نشان دهد.

فورد به فروشندگان گفته است یکی از موضوعات کلیدی برای این جلسات، بحث در مورد توافقنامه‌های جدیدی است که بر نحوه فروش خودروهای الکتریکی فورد توسط فروشندگان نظارت می‌کند. فارلی در ماه ژوئیه به تحلیلگران گفت  فورد باید دوهزار دلار از هزینه‌های فروش و توزیع خودرو را کاهش دهد تا بتواند با شرکت تسلا و دیگر استارتاپ‌های خودروهای الکتریکی که خودروهای تولیدی خود را مستقیما به مصرف‌کنندگان می‌فروشند، رقابت کند. حدود یک‌سوم این هزینه‌ها می‌‌تواند ناشی از چیزی باشد که فارلی آن را «مدل کم موجودی» می‌‌نامد، که در آن مشتریان یک خودرو را سفارش می‌دهند و فورد آن را برای مشتری می‌‌فرستد، نه اینکه خودروها را برای هفته‌‌ها یا ماه‌‌ها در انبوهی از نمایندگی‌ها ذخیره کند. فروشندگان گفته‌اند انتظار دارند فورد دست‌کم سرمایه‌گذاری را برای ایستگاه‌های شارژ و سایر تجهیزات برای حمایت از مشتریان خودروهای الکتریکی مشخص کند. موفقیت تسلا در فروش خودروهای الکتریکی بدون نمایندگی‌های دارای حق امتیاز، همه خودروسازان معتبر را تحت‌فشار قرار می‌دهد تا شبکه‌‌های خرده‌‌فروشی خود را اصلاح کنند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.51 seconds.