اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

ون‌های مرسدس بنز، برقی‌سازی کامل می‌شوند

نویسنده

تیم تحریریه

۳۰ شهریور ۱۴۰۱
  • 0
مرسدس بنز از تسریع تحول الکتریکی برای ون‌های خود در کارخانه‌های تولیدی اروپایی خبر داد. شرکت‌های خودرساز آلمانی قصد دارند به‌تدریج سوخت‌های فسیلی را کنار بگذارند و بر مدل‌های تمام‌الکتریکی تمرکز کنند. این شرکت می‌گوید تا اواسط این دهه، تمام ون‌های جدید معرفی‌شده توسط مرسدس‌بنز فقط الکتریکی خواهند بود.

مرسدس بنز قصد دارد در سال ۲۰۲۵ یک پلتفرم ون کاملا جدید و تمام الکتریکی به نام VAN.EA را برای ون‌های سایز متوسط و بزرگ عرضه کند. یکی از نکات اصلی این طرح جدید، حفظ تولید ون‌های بزرگ (ای-اسپرینتر) در آلمان، به‌رغم افزایش هزینه‌ها و درعین‌حال افزودن یک مرکز تولیدی اضافی در کارخانه فعلی مرسدس بنز در اروپای مرکزی/ شرقی است. این مرکز جدید برای تولید دو مدل برنامه‌ریزی شده است، یکی بر اساس VAN.EA و دیگری بر اساس نسل دوم ون برقی با پلتفرم ریویان (RLV) که تحت یک قرارداد سرمایه‌گذاری مشترک جدید با ریویان توسعه یافته است. کارخانه دوسلدورف که بزرگ‌ترین کارخانه تولید وانت مرسدس بنز است، قرار است یک ون برقی بزرگ نیز براساس VAN.EA تولید کند. این شرکت قصد دارد در مجموع ۴۰۰میلیون یورو (۴۰۲میلیون دلار) برای مدیریت خودروهای الکتریکی جدید سرمایه‌گذاری کند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.065 seconds.