اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

چرا در خودروهای چینی از آپشن‌های بیشتری استفاده می‌شود و علت کشیده شدن داشبورد در خودروهای جدید چیست؟

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ شهریور ۱۴۰۱
  • 0
یکی از مهم‌ترین پارامترهای فروش خودرو، آپشنال بودن آن است و بر این اساس خودروسازان چینی برای تصاحب بازار در محصولاتشان از آپشن‌های روز استفاده می‌کنند.

«اخبار خودرو»،یکی از مهم‌ترین پارامترهای فروش خودرو، آپشنال بودن آن است و بر این اساس خودروسازان چینی برای تصاحب بازار در محصولاتشان از آپشن‌های روز استفاده می‌کنند. در این میان چینی‌ها در طراحی داخلی خودروهای‌شان سعی کرده‌اند داشبورد و کنسول شلوغی را طراحی کنند تا ذهن بیننده در نخستین نگاه، معطوف به این بخش شود. این عامل سبب جذب مشتری برای خرید خودرو می‌شود. در چند سال اخیر طراحان داخلی خودرو سعی کرده‌اند به‌گونه‌ای داشبورد را طراحی کنند که سرنشین و راننده بیشترین میزان دسترسی به آن را داشته باشند. از سوی دیگر در طراحی این بخش باید حداقل اصول زیبایی رعایت شود. زیرا سرنشین خودرو برای مدتی طولانی با آن سروکار دارد. این روزها کشیده شدن داشبورد خودروها به‌یک ترند بدل شده که همه خودروسازها از این طراحی تبعیت می‌کنند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.044 seconds.