اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

خودرو پژوپارس دارم و مدتی است قفل و باز کردن درِ خودرو با مشکل مواجه شده است. حتی باتری ریموت را هم تعویض کردم؛ اما این اشکال همچنان وجود دارد. علت چیست؟

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ شهریور ۱۴۰۱
  • 0
به‌دلیل کیفیت پایین تولید، انبساط و انقباض به‌دلیل دمای محیط و ضربه، دچار اختلال عملکردی شوند. البته معمولا درِ سمت راننده این ضعف را زودتر نشان می‌دهد.

«اخبار خودرو»،ابتدا باید گفت عیب‌یابی خودرو از راه دور درست نیست و برای این کار نیاز به‌بررسی‌های بیشتر است. معمولا خودروهای داخلی به‌ویژه خانواده پژو دارای ضعف در قسمت پمپ درِ خودرو هستند و پمپ‌های در، عملکرد مکاترونیکی دارند و اغلب ممکن است به‌دلیل کیفیت پایین تولید، انبساط و انقباض به‌دلیل دمای محیط و ضربه، دچار اختلال عملکردی شوند. البته معمولا درِ سمت راننده این ضعف را زودتر نشان می‌دهد. زیرا در این قسمت قفل مرکزی وجود داشته و کنترل سایر پمپ‌ها را نیز عهده‌دار است. البته گاهی نیز ممکن است این مشکل به‌دلیل وجود اتصالی یا نوسان ولتاژ در مدارهای الکتریکی مربوط به آن باشد. گفتنی است این مشکل در خودروهای چینی یا وارداتی معمولا به‌دلیل ایجاد ارتعاش برای خودرو در جاده یا سرمای هوا به‌وجود می‌آید.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.107 seconds.