اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

نمایش «تارا» و «شاهین» در مسکو

نویسنده

تیم تحریریه

۰۵ شهریور ۱۴۰۱
  • 0
وزیر صنعت، معدن و تجارت در بدو ورود به مسکو گفت: همکاری مشترک ایران و روسیه در زمینه صنایع کشتی‌سازی، هوایی و خودرویی گسترش می‌یابد.

سیدرضا فاطمی امین که با هدف شرکت در نمایشگاه اتومبیلیتی روسیه و امضای تفاهم‌نامه‌های اقتصادی با این کشور به روسیه سفر کرده است، افزود: در سال‌های گذشته روابط ایران و روسیه رو به رشد بوده و در یک سال گذشته این رشد مشهودتر است و وارد فاز‌های جدیدتری شده است. وزیر صنعت، معدن و تجارت همچنین به حضور ۵۰ شرکت ایرانی در نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو روسیه اشاره کرد و ادامه ‌داد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در ماه‌های اخیر تلاش شد شرکت‌های ایرانی و روسی که در این حوزه فعال هستند، همکاری‌های مشترکی را آغاز کنند. وزیر صمت به ثبات تولید در صنعت خودروی ایران اشاره کرد و گفت: با رفع مشکلات سال‌های قبل، تولید خودرو به ثبات لازم رسیده و در نمایشگاه روسیه نیز دو مدل خودروی ایرانی «تارا» و «شاهین» عرضه می‌شود. نمایشگاه بین‌المللی خودرو، قطعات، لوازم یدکی و صنایع وابسته، موسوم به «اتوموبیلیتی۲۰۲۲» از دیروز دوشنبه ۳۱ مرداد با حضور ایران و صدها شرکت بین‌المللی در مرکز دائمی نمایشگاه‌های مسکو آغاز و غرفه ایران با حضور وزیر صنعت، معدن و تجارت و مقامات روسی افتتاح شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.034 seconds.