اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تکمیل تمام خودروهای ناقص؛ به‌زودی

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ مرداد ۱۴۰۱
  • 0
بر اساس آمار ارائه‌شده از دو خودروساز بزرگ، خودروهای ناقص این دو شرکت به‌ تدریج رو به‌ کاهش‌اند و به زودی جمع می‌شوند؛ در‌حال‌حاضر اولویت گروه خودروسازی سایپا صفر کردن کوییک‌های S‌‌ ناقص و افزایش تولید این محصول است و در گروه صنعتی ایران‌خودرو نیز خودروهای ناقص سایت مرکزی به کم‌تر از ۲۰۰ دستگاه رسیده است.

به تازگی گروه خودروسازی سایپا از اتمام خودروهای ناقص کوییک S و افزایش تولید این محصول به‌ عنوان اولویت این شرکت خبر داده و اعلام کرده است: بر اساس هدف‌گذاری‌ صورت‌گرفته مبنی بر تکمیل تمامی خودروهای ناقص، این روند در سال جاری نیز با اولویت برای خودروی کوییک S ادامه یافت. طبق اعلام سایپا، این گروه خودروسازی با وجود مشکلات عدم تامین بعضی از قطعات، خصوصا ECU  از سوی شرکت داخلی طرف قرارداد با مگاموتور، توانست در سال جاری علاوه بر تکمیل همه خودروهای ناقص کوییک S، به موازات آن تولید محدودی نیز داشته باشد. از همین رو از ابتدای سال، بیش از ٣٥٠٠ دستگاه خودروی کوییک تحویل مشتریان شده است. مشتریان کوییک S که تحویل خودروهایشان با تاخیر مواجه شده، می‌توانند کوییک تحویل بگیرند.

با وجود اینکه تاکید شده برنامه بعدی سایپا افزایش تولید کوییک S است، در جهت جلب رضایت‌مندی مشتریان، برای آن دسته از تعهدات خودروی کوییک S که موعد تحویل خودرو با تاخیر مواجه بوده است، کوییک پیشنهاد شده تا در صورت تمایل نسبت به اجرای تبدیل اقدام و بلافاصله خودروی مشتری تحویل شود.اما اخیرا مدیرعامل شرکت ساپکو نیز از کاهش خودروهای ناقص گروه صنعتی ایران‌خودرو تا کمتر از ۱۰هزار دستگاه خبر داد و تاکید کرد: این ١٠هزار خودرو ناقص، با تولید چهار روز ایران‌خودرو برابری می‌کند و به‌زودی جمع خواهد شد. در‌حال‌حاضر در سایت‌های خراسان، فارس، خزر و کرمانشاه، خودروی ناقص وجود ندارد. براساس آمار ارائه‌شده از سوی ایران‌خودرو، محصولات ناقص در سایت مرکزی به کمتر از ۲۰۰ دستگاه رسیده و سایت تبریز به عنوان آخرین سایت، در حال تکمیل و جمع‌آوری ناقص‌هاست.

طبق اعلام این گروه خودروسازی، با پایان یافتن خودروهای ناقص در سایت‌های خزر، فارس، کرمانشاه و فارس ایران‌خودرو، خودروهای ناقص در تهران نیز به کمتر از ۲۰۰ دستگاه رسیده و به این ترتیب صرفا حدود ۱۰هزار دستگاه خودروی سورن تولیدی سایت تبریز در حال تکمیل و تجاری‌سازی است و به‌‌زودی این سایت نیز خودروی ناقصی نخواهد داشت. طبق آمار، در سال ۱۴۰۰ گروه صنعتی ایران‌خودرو تعداد ۹۹هزار و ۳۳۷ دستگاه خودروی ناقص داشته که بالغ بر ۴۴هزار دستگاه آن متعلق به سایت تهران بوده است.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.337 seconds.