اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

رویکردهای جدید در خودروسازی

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ تیر ۱۴۰۱
  • 0
مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد: روند حرکتی این شرکت در ماه‌های اخیر نشان می‌دهد که ایران‌خودرو از شرایط سخت تحریم‌های بین‌المللی و فشارها و هجمه‌های داخلی عبور کرده و به روزهای درخشان خود بازگشته است.

مهدی خطیبی دیروز در حاشیه نشست شورای معاونان و مدیران و همچنین بازدید از روند فعالیت خطوط تولید این شرکت، با بیان این مطلب افزود: ایران‌خودرو در مسیر بسیار مهمی گام گذاشته که نقطه آغاز آن تولید کامل و عبور مستقیم است و در همین راستا آمار تولید کامل این شرکت تا امروز به عدد ۱۵۲۳۲۴ دستگاه رسیده و تعداد فاکتورهای صادره این شرکت نیز به ۱۴۱۲۷۶ مورد رسیده که به ترتیب رشد ۵۶‌درصدی و ۴۴‌درصدی را به دنبال داشته است. وی با بیان اینکه میزان عرضه خودروی این شرکت نیز با رشد ۲۵‌درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به عدد ۱۴۳۵۶۸ دستگاه رسیده، افزود: با استمرار رویکرد تولید کامل و عبور مستقیم، حرکت شتابنده ایران‌خودرو در مسیر افزایش تولید ادامه خواهد داشت و در شرایط فعلی می‌توانیم ادعا کنیم که نسبت به شش ماه قبل، این مجموعه در جایگاه قابل‌قبولی قرار گرفته است. مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو با بیان اینکه ایجاد فضاهای مسموم و افزایش تخریب‌ها بر عزم و اراده مدیران و کارکنان ایران‌خودرو در مسیر پیشرفت تاثیری ندارد، افزود: در همین راستا با رونمایی از محصول جدید «ری‌را» به عنوان نقطه‌عطفی در تاریخ ایران‌خودرو و حتی صنعت خودروی ایران، نشان دادیم با وجود تمام سختی‌ها قطار پیشرفت این مجموعه متوقف نخواهد شد.

خطیبی خطاب به معاونان و مدیران این شرکت افزود: با اتخاذ تدابیر هوشمندانه و بی‌توجهی به هجمه‌ها و فضاهای موهوم، به هیچ عنوان نباید از رویه‌های غیراخلاقی تاثیرپذیری داشته باشیم و باید با هوشیاری و درایت بر این فضاهای تاریک غلبه کنیم. وی با تاکید بر اینکه تمرکز ویژه بر توسعه محصولات پیشرفته در کلاس جهانی و منطبق با استانداردهای روز دنیاست، افزود: اجرای طرح جهش کیفیت ایران‌خودرو در قالب ۲۷۹ پروژه مهم و  با هدف افزایش رضایت مشتریان در دستور کار ویژه قرار گرفته و اثرات ملموس آن در مدت‌زمان کوتاهی نمایان خواهد شد. مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو تاکید کرد: آغاز حرکت دانش‌بنیان در گروه و امضای ۵۴ تفاهم‌نامه با شرکت‌های داخلی یک تحول مهم و ارزشمند در این مجموعه به شمار می‌رود و با دستور‌کار ویژه و گزارش‌دهی منظم از روند پیشرفت فعالیت‌ها در حال پیگیری است.

هم‌زمان کیانوش پورمجیب قائم‌مقام توسعه و تولید گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد: گروه صنعتی ایران‌خودرو به عنوان لکوموتیو و پیشران بسیاری از شاخه‌های مهم صنعتی کشور امروز نقش بسیار مهمی در اقتصاد ایران ایفا می‌کند و توانسته است در این شرایط پیچیده به دستاوردهای کم‌نظیری در تاریخ صنعت خودروی ایران برسد. پورمجیب با بیان این‌که اثرات تصمیمات کلان و دقیق گروه صنعتی ایران خودرو در ماه‌های آینده نمود عینی بهتری خواهد داشت، افزود: به طور حتم این حرکت با صلابت و انگیزه بسیار مضاعفی ادامه خواهد داشت و با به نتیجه رسیدن طرح های جدید تعریف‌شده، شرایط متفاوتی بر این گروه خودروسازی حاکم خواهد شد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.035 seconds.