اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

پایان مهلت مجلس به خودروسازی‌‌‌ها

نویسنده

تیم تحریریه

۱۶ خرداد ۱۴۰۱
  • 0
گزارش ایران‌‌‌خودرو و سایپا برای توسعه و ارتقای کیفیت به مجلس رسید. رئیس کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی از ارائه گزارش مسوولان ایران‌‌‌خودرو و سایپا درباره برنامه‌‌‌های توسعه‌‌‌ای و ارتقای کیفیت خودروها به این کمیسیون خبر داد.

محمدصالح جوکار با اشاره به جلسه اخیر این کمیسیون با مسوولان خودروسازی‌‌‌ها و برخی دیگر از دستگاه‌‌‌های دیگر درباره بررسی تاثیر کیفیت خودروی داخلی بر تصادفات جاده‌‌‌ای، افزایش سرقت و تامین امنیت داخلی خودرو، گفت: در این جلسه قرار شد مسوولان سایپا و ایران‌‌‌خودرو ظرف ۳ روز گزارشی برای ارتقای خودروهای تولیدی به اعضای کمیسیون ارائه دهند. وی با اعلام اینکه مهلت ۳روزه خودروسازی‌‌‌ها برای ارائه گزارش به پایان رسیده است، افزود: اخیرا خودروسازی‌‌‌ها و چند وزارت‌خانه و سازمان دیگر از جمله وزارت راه، فرماندهی انتظامی و همچنین سازمان استاندارد گزارش‌های خود را در راستای ارتقای کیفیت خودروها به کمیسیون ارسال کرده‌‌‌اند. رئیس کمیسیون شوراهای مجلس اظهار کرد: در جلسه‌‌‌ای که پس از سر‌‌‌کشی نمایندگان به حوزه‌‌‌های انتخابیه تشکیل خواهد شد، گزارش‌های واصله از دستگاه‌‌‌های مختلف بررسی و در صورت نیاز کارگروهی برای بررسی گزارش‌ها تشکیل می‌شود. جوکار بیان کرد: در نهایت گزارش کمیسیون تهیه و تدوین می‌شود و در اختیار هیات‌رئیسه و دستگاه‌‌‌های مربوطه قرار خواهد گرفت. پیش از این سخنگوی کمیسیون شوراها و امور داخلی مجلس ابراز کرده بود که پس از اخذ گزارش‌ها، جلسه بعدی کمیسیون به ‌‌‌منظور بررسی راهکارها و برنامه‌‌‌هایی در راستای ارتقای کیفیت خودرو با حضور وزرای راه و شهرسازی، صنعت، معدن و تجارت، مدیران عامل ایران‌‌‌خودرو و سایپا، پلیس راهور و رئیس سازمان ملی استاندارد برگزار می‌شود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.09 seconds.