اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

طراحی دیجیتال میتسوبیشی کلت مدل 2023

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
  • 0
گروه بین الملل: در اواخر جولای 2020، میتسوبیشی اعلام کرد که فعالیت های خود را در اروپا بدون عرضه کردن محصولات جدید متوقف می کند.


گروه بین الملل: در اواخر جولای 2020، میتسوبیشی اعلام کرد که فعالیت های خود را در اروپا بدون عرضه کردن محصولات جدید متوقف می کند.

با این حال، این شرکت نظر خود را تغییر داده است زیرا یک ASX جدید در اوایل سال 2023 به عنوان یک معادل برای کپچر ساخته شده توسط رنو عرضه می شود. قرار است در اواخر همان سال، کلت دوباره متولد شده به آن ملحق شود.

کلت جدید که اخیرا مورد تبلیغ قرار گرفته است، در یک رندر گمانه زنی منتشر شده توسط کلسا بازگشته است تا نشان دهد که چگونه می تواند با نمونه فرانسوی خود متفاوت باشد. برای پایین نگه داشتن هزینه ها، بعید به نظر می رسد که میتسوبیشی برخی از پانل های بدنه مانند دربها، کاپوت و سقف را تغییر دهد. میتسو با نصب چراغ ‌های جلو و عقب بازطراحی‌ شده به همراه جلوپنجره شرکتی و سپرهای بازسازی ‌شده خود، سعی خواهد کرد ظاهری تازه به سوپرمینی خود ببخشد.

نشان "Hybrid EV" روی درب در تصویر تبلیغاتی قابل مشاهده بود، بنابراین نشان می دهد کلت مدل 2023 با پیشرانه الکتریکی عرضه می شود.. این خودرو یک موتور 1.6 لیتری تنفس طبیعی را با یک موتور الکتریکی جفت می کند تا در مجموع 140 اسب بخار قدرت تولید کند. البته نکته قابل توجه این خودرو کاهش مصرف سوخت است تا افراد را متقاعد کند که زمان موتور دیزلی واقعاً به پایان رسیده است.

زمان نشان خواهد داد که آیا ASX و کلت به تقویت حضور میتسوبیشی در اروپا کمک خواهند کرد یا این دو محصول توسط خودروهای رنو خود تحت الشعاع قرار خواهند گرفت.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.039 seconds.