اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آئودی R8 می تواند نسخه نهایی V10 پرفورمنس RS را با قدرت 650 اسب بخار دریافت کند

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
  • 0
گروه بین الملل: آیا چیزی بزرگ از آئودی در روزهای رو به زوال عملکرد احتراق داخلی می آید؟ شایعه جدیدی از شرکت آئودی مبنی بر تولید نسخه نهایی V10 پرفورمنس RS وجود دارد.


گروه بین الملل: آیا چیزی بزرگ از آئودی در روزهای رو به زوال عملکرد احتراق داخلی می آید؟ شایعه جدیدی از شرکت آئودی مبنی بر تولید نسخه نهایی V10 پرفورمنس RS وجود دارد.

این موتور V10 می تواند 650 اسب بخار (485 کیلووات) قدرت داشته باشد و ممکن است تا پایان سال جاری شاهد آن باشیم.البته لازم به ذکر است که در حال حاضر این یک شایعه تایید نشده است.

نسخه نهایی V10 پرفورمنس RS در حال حاضر شایعه است، اما خالی از لطف نیست. در ژانویه، عکاسان جاسوسی یک R8 را در حال آزمایش در سوئد ثبت کردند ولی نمونه متفاوتی بود. این خودرو هیچگونه استتار و تغییرات قابل توجهی در طراحی نداشت، اما مملو از باله ها و سایر ویژگی های آیرودینامیکی بود. یک بال عقب عظیم با مارک آئودی روی دم نشسته بود. اسپویلر جلو کمی بزرگتر بود. عجیب است که آخرین شایعه علاوه بر قدرت، به ارتقاء هوا به عنوان بخشی از نسخه نهایی RS اشاره می کند.

اینکه آیا 650 اسب بخار قدرت خواهد داشت یا نه، باید دید، زیرا این یک ارتقاء قابل توجه از 602 اسب بخار (449 کیلووات) است که در حال حاضر با موتور V10 پرفورمنس ارائه می شود. همچنین بهترین مدل لامبورگینی هوراکان STO است و اخیرا هوراکان تکنیکا معرفی شده است که از همان موتور V10 برای تولید 631 اسب بخار (471 کیلووات) استفاده می کند. البته هوراکان و R8 از همان ابتدا با یکدیگر مرتبط بوده اند و پلتفرم ها و پیشرانه ها را با هم به اشتراک می گذارند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.038 seconds.