اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

پورشه 911 اسپرت کلاسیک در اطراف پیست نوربرگ مشاهده شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۲ ارديبهشت ۱۴۰۱
  • 0
گروه بین الملل: پورشه 911 اسپرت کلاسیک جدید در این ویدیوی جاسوسی در پیست نوربرگ مشاهده شده است.

گروه بین الملل: پورشه 911 اسپرت کلاسیک جدید در این ویدیوی جاسوسی در پیست نوربرگ مشاهده شده است.

این کلیپ یک نگاه عالی به مدل آینده ارائه می دهد زیرا به نظر نمی رسد خودروساز این خودرو را استتار کرده باشد.


نسخه قبلی 911 اسپرت کلاسیک از مدل سال 2010 نیز دارای چرخ هایی با الهام از فوکس بود. مشخص نیست که هر دو طرح با پره های Y شکل و طرح پنج پره ممکن است در طرح جدید موجود باشند یا خیر.

در قسمت عقب، جدیدترین 911 اسپرت کلاسیک دارای اسپویلر دم اردک است. فاشیای پایینی عقب شامل یک جفت خروجی اگزوز بیضی شکل است. همچنین در هر گوشه بیرونی منافذی وجود دارد که بزرگتر از منافذ موجود در نسخه های 911 فعلی به نظر می رسد.

هیچ عکس جاسوسی از فضای داخلی 911 اسپرت کلاسیک جدید وجود ندارد. با استفاده از مدل قبلی به‌عنوان راهنما، انتظار داریم که رنگ ‌های سبکی مانند روکش داخلی و تزئینات کابین وجود داشته باشد.

هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد پیشرانه جدید اسپرت کلاسیک وجود ندارد. شایعه اصلی این است که موتور آن با 911 GTS مشترک است. اگر چنین باشد، این مدل دارای یک موتور 3.0 لیتری تخت شش سیلندر توئین توربو با قدرت 473 اسب بخار (352 کیلووات) و 420 پوند فوت (569 نیوتن متر) گشتاور خواهد بود. گزینه های گیربکس نیز هنوز مشخص نشده است.

ما نمی دانیم که چه زمانی ممکن است اسپورت کلاسیک جدید معرفی شود. اگرچه همه نشانه ها حاکی از آن است که این رونمایی در سال جاری است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.04 seconds.