اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

همکاری فورد و وودافون

نویسنده

تیم تحریریه

۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
  • 0
رانندگان در سراسر جهان معمولا زمان زیادی را صرف جست‌وجوی مکان‌‌‌هایی برای پارک می‌کنند که منجر به هزینه‌‌‌های بسیار بالا و ساعت‌‌‌های طولانی سفر می‌شود. به‌گزارش باشگاه خبرنگاران راهنمای فضای پارک فورد و وودافون، یک فناوری جدید است که به رانندگان در مورد جست‌وجوی تعداد پارکینگ‌‌‌های موجود کمک می‌کند و در عین حال مسیری را برای رسیدن به مقصد مشخص می‌کند، همچنین به رانندگان کمک می‌کند تا از اطلاعات آب و هوا و علائم جاده مطلع شوند. بر اساس داده‌‌‌های پارک خودرو، سیستم راهنمای فضای پارکینگ در زمان واقعی به‌روز می‌شود؛ این خودرو توسط فورد و وودافون به عنوان بخشی از یک پروژه بین‌‌‌صنعتی ۱۵‌میلیون یورویی آزمایش می‌شود که خودرو‌‌‌های متصل و فناوری‌‌‌های رانندگی خودکار را آزمایش می‌کند.

اطلاعات وضعیت جاده و پارک خودرو از طریق یک سیستم کامپیوتری مرکزی در حین رانندگی به‌‌‌روزرسانی می‌شود و اطلاعاتی از علائم دیجیتالی دینامیک جاده‌‌‌ای در گوشه و کنار آن وجود دارد. مایکل رینارتز، رئیس بخش نوآوری وودافون می‌گوید: «وقتی وسایل نقلیه بتوانند داده‌‌‌ها را با زیرساخت‌‌‌ها در زمان واقعی مبادله کنند، ترافیک هوشمندتر می‌شود، جست‌وجوی فضای پارک استرس کمتری پیدا می‌کند و مردم سریع‌‌‌تر به مقصد می‌‌‌رسند.»  مجموعه‌‌‌ای از ویژگی‌‌‌های فورد و وودافون به عنوان بخشی از برنامه‌ای شامل سیستم کمکی چراغ راهنمایی است که در آن زمان باقی‌‌‌مانده از تغییر چراغ قرمز یا سبز روی صفحه ابزار نمایش داده می‌شود و حتی اطلاعاتی در مورد محدودیت سرعت ارائه خواهد شد و با تطبیق محدودیت‌های سرعت، سیستم‌های کنترل ترافیک در بزرگراه به جریان بهتر ترافیک کمک می‌کنند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.071 seconds.