اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فروش فوق‌العاده 4 محصول ایران خودرو

نویسنده

تیم تحریریه

۰۱ ارديبهشت ۱۴۰۱
  • 0
ایران خودرو دومین فروش فوق‌العاده خود در سال 1401 را با عرضه چهار محصول کلید زد. این طرح فروش از دیروز آغاز شده و به مدت 3 روز ادامه خواهد داشت. آبی‌های جاده مخصوص را در این طرح فروش پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P در رنگ‌های سفید، مشکی متالیک و خاکستری متالیک عرضه کردند. قیمت اعلامی برای این خودروی سفارشی حدود 184‌میلیون و 800‌هزار تومان اعلام شده است. مانند چند طرح فروش فوق‌العاده پیشین متقاضیان می‌توانند برای محصولات عرضه شده تقاضای کارت اشتراک طلایی یک ستاره کنند. کارت اشتراک پژو پارس سال سفارشی با موتور XU7P قیمتی حدود 3میلیون و 450 هزارتومان دارد.

دیگر عضو خانواده پژو پارس یعنی پژو پارس با موتور TU۵ نیز با پنج رنگ سفید، مشکی متالیک، آبی رویال متالیک، نقره‌ای متالیک و خاکستری متالیک در این طرح فروش حاضر است. منتخبان باید برای در اختیار گرفتن این خودرو حدود ۱۷۶‌میلیون و ۶۰۰‌هزار تومان به حساب ایران خودرو واریز کنند. قیمت کارت طلایی این خودرو نیز از سوی ایران خودرو حدود ۳‌میلیون و ۵۰۰‌هزار تومان اعلام شده است. خودروساز ساکن کیلومتر ۱۴ جاده مخصوص دو عضو خانواده رانا یعنی رانا پلاس و رانا پلاس با موتور TU۵P، سقف پانوراما (شیشه‌ای) و گیربکس ۶ سرعته را نیز در جدیدترین طرح فروش خود برای انتخاب متقاضیان د‌رنظر گرفته است. رانا پلاس با قیمت حدود ۲۱۴‌میلیون و ۸۰۰‌هزار تومان و با رنگ‌های سفید، نقره‌ای متالیک، مشکی متالیک، خاکستری متالیک و گیلاسی متالیک قابل خریداری است. کارت اشتراک برای این خودرو با قیمت ۳میلیون و ۲۵۰‌هزار تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد. رانا پلاس با موتور TU۵P، سقف پانوراما (شیشه‌ای) و گیربکس ۶ سرعته نیز با ۴ رنگ سفید، نقره‌ای متالیک، مشکی متالیک و خاکستری متالیک با قیمتی حدود ۲۲۸‌میلیون و ۳۰۰‌هزار تومان در این طرح فروش حضور دارند. چنانچه متقاضیان بخواهند می‌توانند برای این خودرو کارت اشتراک طلایی تک ستاره درخواست کنند، ایران خودرو برای این کارت اشتراک قیمت ۳‌میلیون و ۳۵۰‌هزار تومان را در نظر گرفته است. همچنین ایران‌خودرو ۴محصول یاد شده را در طرح حمایت از خانواده و جمعیت جوان نیز عرضه کرده و مادران دارای دو فرزند می‌توانند برای این خودروها ثبت‌نام کنند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.152 seconds.