اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

طرح‌های فروش خودروسازان کلید خورد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۷ فروردين ۱۴۰۱
  • 0
ایران‌خودرو و سایپا از اولین طرح‌های فروش خود در سال 1401 رونمایی کردند. ایران‌خودرویی‌ها سال‌جاری را با یک طرح فروش فوق‌العاده آغاز کردند. آن‌طور که در اطلاعیه ایران‌خودرو آمده است این خودروساز پنج محصول را در این طرح فروش به متقاضیان عرضه می‌کند.

نکته قابل‌توجه در ارتباط با طرح فروش فوق‌العاده ایران‌خودرویی‌ها این است که این خودروساز دو محصول جدید خود را برای اولین بار در این طرح فروش عرضه کرده است. پژو ۲۰۶ تیپ ۳ با سقف شیشه‌ای و پژو ۲۰۷ دو رنگ (سقف قرمز) با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک برای اولین بار در این طرح فروش عرضه شدند. قیمت ۲۰۶ تیپ ۳ با سقف شیشه‌ای در این طرح فروش حدود ۱۸۱‌میلیون و ۲۵۰‌هزار تومان تعیین شده است و پژو ۲۰۷ دو رنگ (سقف قرمز) با گیربکس ۶ سرعته اتوماتیک نیز با قیمتی حدود ۳۱۸‌میلیون و ۵۰۰‌هزار تومان در فروش فوق‌العاده ایران‌خودرو حاضر است. سه محصول دیگر ایران‌خودرو در این طرح فروش عبارتند از پژو پارس سال با موتور XU۷P (با قیمت حدود ۱۸۴‌میلیون و ۹۰۰‌هزار تومان)، پژو پارس با موتور TU۵ (با قیمت حدود ۲۱۱‌هزار و ۳۰۰‌هزار تومان) و رانا پلاس با سقف شیشه‌ای و گیربکس ۶ سرعته دستی (با قیمت حدود ۲۲۸‌میلیون و ۳۰۰‌هزار تومان). این طرح فروش از دیروز آغاز شده و به مدت دو روز فعال خواهد بود. ایران‌خودرویی‌ها متعهد شدند که این محصولات را حداکثر طی سه ماه آینده به منتخبان تحویل دهند.  سایپایی‌ها نیز سال ۱۴۰۱ را با یک طرح پیش‌فروش آغاز کردند. نارنجی‌های جاده مخصوص در این طرح فروش یک‌ساله، ۶ محصول خود را در معرض انتخاب متقاضیان قرار دادند.  شاهین با پیش‌پرداخت حدود ۱۷۲‌میلیون و ۲۵۰‌هزار تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد. مهلت تحویل این خودرو از مرداد الی مهر ماه ۱۴۰۱ تعیین شده است.  کوییک S دیگر محصول عرضه شده نارنجی‌های جاده مخصوص است. متقاضیان این خودرو باید در صورت انتخاب شدن حدود ۹۲‌میلیون و ۳۰۰‌هزار تومان به عنوان پیش‌پرداخت به حساب این خودروساز واریز کنند. بازه زمان تحویل این خودرو مهر تا آذرماه ۱۴۰۱ تعیین شده است. کوییک R نیز با پیش‌پرداخت حدود ۸۹‌میلیون تومان در این پیش‌فروش حضور دارد. منتخبان این خودرو را می‌توانند در بازه مرداد تا مهر سال‌جاری تحویل بگیرند. کوییک معمولی نیز با پیش‌پرداخت حدود ۸۴‌میلیون تومان در دسترس متقاضیان قرار دارد. سایپا تعهد کرده این خودرو را در بازه مهر تا دی امسال تحویل دهد. ساینا S نیز با پیش‌پرداخت حدود ۸۵‌میلیون تومان در این فروش یک ساله حاضر است. بازه تحویل این خودرو نیز آبان تا اسفندماه ۱۴۰۱ تعیین شده است. وانت پراید نیز از سوی نارنجی‌های جاده مخصوص در این طرح فروش عرضه شده است. منتخبان برای در اختیار گرفتن این خودرو باید حساب خود را حدود ۷۵‌میلیون و ۲۵۰‌هزار تومان شارژ کنند. خودروساز ساکن کیلومتر ۱۵جاده مخصوص پراید وانت را در بازه مرداد تا شهریورماه امسال تحویل خواهد داد. طرح پیش‌فروش سایپا از امروز آغاز و به مدت دو روز ادامه خواهد داشت.  مادران دارای دو فرزند به شرطی که تولد فرزند دوم آنها بعد از ۱۹ آبان ماه ۱۴۰۰ اتفاق افتاده باشد می‌توانند در این طرح‌های فروش شرکت کنند.

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.124 seconds.