اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

امضای تفاهم‌نامه شرکت بهمن موتور و امداد خودروی ایران

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ اسفند ۱۴۰۰
  • 0
با امضای تفاهم‌نامه‌‌‌ای بین شرکت بهمن موتور و امدادخودروی ایران (متعلق به ایران‌خودرو)، همکاری‌‌‌های مشترک این دو مجموعه با هدف گسترش سطح امدادرسانی به محصولات بهمن موتور آغاز شد. بیوک علیمرادلو مدیرعامل گروه بهمن در این‌باره می‌گوید: در شرایط فعلی که تحریم‌ها‌ درصدد خاموش کردن چراغ صنعت کشور است، باید توجه بیشتری به تولیدات داخلی داشته باشیم و راهکار برون‌رفت از مشکلات کنونی تقویت ساخت داخل و تولید با تکیه بر توانمندی نیرو‌‌‌های مستعد و پرتلاش داخلی است.

در این تفاهم‌نامه همکاری و بهره‌گیری از امکانات و ظرفیت‌های امدادخودروی ایران به منظور ارائه خدمات امدادی ۲۴ساعته به محصولات شرکت بهمن‌موتور در سراسر کشور اعلام شد. بر اساس این گزارش، همکاری‌های امدادی برای ارائه خدمات در محل، حمل خودرو، تعویض لاستیک، سوخت‌رسانی، اتصال باتری به باتری، تعویض باتری، تست فیوز و... از اهداف توافقنامه مورد اشاره است. همچنین همکاری مشترک در طرح‌های ویژه، فصلی و مناسبتی از دیگر اهداف تفاهم و توافق شرکت‌های بهمن موتور و امداد خودروی ایران اعلام شده است. محمد ضرابیان مدیرعامل شرکت بهمن موتور امضای این تفاهم‌نامه را آغاز همکاری، افزایش هم‌افزایی و استفاده از زیرساخت‌های مشترک برای ارائه خدمات بهینه دانست و گفت: در این وضعیت صنعت خودرو نیاز داریم که از اتلاف منابع حذر کرده و از کل پتانسیل در یک جهت استفاده کنیم. ضرابیان با تاکید بر اینکه در کنار رقابت می‌توانیم از ظرفیت‌های یکدیگر در راستای ارائه خدمات استفاده کنیم، گفت: با این همکاری خدمات گسترده‌تری در سطح جاده‌ها خواهیم داشت.

از آنجا که محصولات ما کمترین مشکلات را خواهند داشت، انتظار داریم سرویس مناسب و ویژه‌ای به مشتریان بهمن موتور ارائه شود. عباس‌میرحسینی مدیرعامل و عضو هیات‌مدیره امداد خودروی ایران نیز از امضای این تفاهم‌نامه ابراز خرسندی کرد و گفت: امداد خودروی ایران یکی از بزرگ‌ترین شرکت‌های امدادی است که با استفاده از سیستم‌های به‌روز، ظرفیت لازم برای ارائه خدمات به همه محصولات را دارد. میرحسینی با تاکید بر اینکه گروه بهمن، در ارائه خدمات بین خودروسازان پیشتاز است اظهار کرد: با دارا بودن سیستم کنترلی مطلوب در طرح‌های امدادی، این اطمینان را می‌دهیم که در بالاترین سطح، خدمات ارائه کنیم و نیازهای مشتریان را مرتفع کنیم. پیش از این نیز شرکت بهمن موتور در راستای ارائه خدمات گسترده با کانون جهانگردی اتومبیلرانی ایران همکاری داشته و اکنون با افزوده شدن امداد خودروی ایران، بزرگ‌ترین خدمات امداد نوروزی در اختیار مشتریان شرکت بهمن موتور است. دارندگان خودرو می‌توانند برای درخواست خدمات امدادی از مرکز تماس امداد گروه بهمن با شماره ۴۸۰۲۷، وب‌سایت و نرم‌افزار موبایل گروه بهمن اقدام کنند.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.322 seconds.