اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

اجرای طرح خدمات نوروزی ایران‏‌خودرو از ۲۵ اسفند

نویسنده

تیم تحریریه

۲۴ اسفند ۱۴۰۰
  • 0
طرح خدمات نوروزی ایران خودرو به مدت ۱۹ روز از چهارشنبه ۲۵ اسفند امسال تا ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ اجرایی می‌شود.پیش‌‌بینی می‌شود با توجه به کاهش همه‌‌گیری بیماری کرونا و احتمال افزایش سفر در تعطیلات پیش رو، با پوشش حداکثری نمایندگی‌‌های کشیک و استفاده از تمام قوای گروه‌های امدادی، بیش از ۲۴۸۰ مرکز خدماتی حوزه خدمات پس از فروش ایران خودرو آمادگی کاملی برای ارائه خدمات به هموطنان خواهند داشت.

در این طرح بیش از ۳۲۰ نمایندگی کشیک آماده ارائه خدمت به مشتریان هستند. همچنین ناوگان امدادی مجهز امداد خودرو ایران، شامل ۲۱۶۰ گروه امدادی، از جمله امدادپلاس، خودروبر، موتورسوار، پایگاه ثابت امدادی، امداد بانوان، امدادسوییچ، امداد گلس و کانکس در شهرها و جاده‌های کشور فعال خواهند بود و حدود ۶۲۰۰ نفر از کارکنان مجموعه خدمات پس از فروش ایران‌‌خودرو به مشتریان خدمت‌‌رسانی خواهند کرد. از جمله اقدامات مهمی که در طرح خدمات نوروزی ۱۴۰۱ برای رفاه حال حداکثری مشتریان گروه صنعتی ایران‌‌خودرو براساس راهبردهای کلان این گروه در حوزه رضایت مشتریان در نظر گرفته شده، ایاب و ذهاب رایگان خودروهای امدادی به محل استقرار و درخواست مشتریان و نیز تخفیف پنج درصدی فروش قطعات به تمامی مشتریان ایران خودرویی، مستقل از داشتن یا نداشتن اشتراک امداد خودرو است. ایساکو علاوه بر ارائه خدمات به دارندگان محصولات ایران‌‌خودرو همچون سال‌های گذشته در راستای اجرای مسوولیت اجتماعی خود، تا حد امکان به دارندگان محصولات سایر شرکت‌‌های خودروساز کشور نیز خدمات امدادی ارائه خواهد کرد.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.37 seconds.