اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

منطقی معاون حمل‌ونقل صمت شد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۷ اسفند ۱۴۰۰
  • 0
سیدرضا فاطمی‌امین وزیر صمت، با صدور حکمی منوچهر منطقی را به سمت معاون صنایع حمل‌ونقل منصوب کرد. در متن حکم صادره آمده است: نظر به شایستگی، تعهد و تجارب ارزنده جنابعالی، به موجب این حکم به سمت «معاون صنایع حمل‌ونقل» وزارت صنعت، معدن و تجارت منصوب می‌‌‌شوید. انتظار می‌رود با همکاری همه بخش‌‌‌های مرتبط در وزارت صمت، معدن و تجارت و سایر سازمان‌های حاکمیتی در خدمت به مردم و کسب و کارها کوشا باشید.

 منوچهر منطقی تحصیلات کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در رشته مهندسی برق طی سال‌های ۱۳۵۲ تا ۱۳۵۹ در دانشگاه صنعتی شریف گذرانده و سال ۷۶ تحصیلات دکترای مدیریت سیستم‌ها را به پایان برد. پس از شروع جنگ تحمیلی تا پایان سال ۶۲ به عنوان مسوول مرکز تحقیقات مخابرات سپاه پاسداران هدایت پروژه‌‌‌های متعدد در زمینه طراحی شبکه‌‌‌های مخابراتی و سیستم‌های گیرنده و فرستنده و رمزکننده را بر عهده داشت. وی طی سال‌های ۱۳۷۸ تا آذرماه ۱۳۸۱ دست‌اندرکار راه‌اندازی شرکت طراحی تجهیزات، ابزار و ماشین افزار ایران‌خودرو (تام) بود و از آذر ۸۱ تا فروردین ۸۸ سکان هدایت بزرگ‌ترین خودروساز ایران (ایران‌خودرو) را در دست داشت.

 

 

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.058 seconds.