اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

زمان اتمام تعهدات معوق ایران خودرو

نویسنده

تیم تحریریه

۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸
  • 0
معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو از اجرای تمامی تعهدات معوق این شرکت تا پایان امسال و حتی تا زمستان خبر داد. اهورا گلیاری گفت: ۲۰ درصد از تولید روزانه ایران خودرو برای تعهدات جدید فروش فوری اختصاص دارد و مابقی برای تعهدات معوق است. گلیاری تاکید کرد: وقتی واسطه‌ها و افرادی که خودرو را با هدف سرمایه وارد بازار می‌کنند، تنها عرضه‌کننده در بازار بوده و رقیبی برای آنان وجود نداشته باشد، نمی‌توان انتظار داشت قیمت کنترل یا کاهش یابد.

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو اجرای طرح فروش فوری در اسفند گذشته را موفق ارزیابی کرد و گفت: در اسفندماه قیمت‌ها را کنترل کرده و کاهش دادیم؛ مقایسه قیمت بازار در خودروهایی که به تعداد کمتر عرضه شد، نشان می‌دهد این سیاست درست بوده است. وی تاکید کرد: اگر طرح فروش خودرو توسط خودروساز اجرا نشود، مشتری برای رفع نیاز خود ناچار به مراجعه به واسطه‌ها است؛ بنابراین با اجرای طرح فروش فوری، صدای دیگری به جز صدای واسطه‌گران در بازار شنیده می‌شود. گلیاری تصریح کرد: زمانی جذابیت برای خرید کم خواهد شد که فاصله قیمت کارخانه و بازار کمتر شود. وی درباره تعهدات معوق گفت: تعداد بسیار ناچیزی از تعهدات پژو ۲۰۰۸ از سال ۹۶ باقی مانده که در روزهای آینده اجرا خواهد شد؛ همچنین ایران خودرو تعهدات سال گذشته را نیز به ماه‌های پایانی رسانده است. وی ضمن رد امکان ثبت نام چند دستگاه خودرو توسط یک کد ملی گفت: به هیچ عنوان امکان ثبت نام تکراری در سامانه فروش ایران خودرو وجود ندارد و این موضوع به‌صورت کامل کنترل می‌شود.

 

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.082 seconds.