اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

معرفی رنگ های نسخه محدود فورد رنجر اسپلش مدل 2022

نویسنده

تیم تحریریه

۳۰ دی ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: نوستالژی چیز قدرتمندی است چرا که آوردن نامی از گذشته، خاطرات خوشی را برمی انگیزد. نه تنها این، بلکه نوستالژی یک ابزار موثر در بازاریابی است.


گروه بین الملل: نوستالژی چیز قدرتمندی است چرا که آوردن نامی از گذشته، خاطرات خوشی را برمی انگیزد. نه تنها این، بلکه نوستالژی یک ابزار موثر در بازاریابی است.

فورد با موضوع نوستالژی غریبه نیست و اخیراً خودرویی را از دهه 90 بازگردانده است، اگرچه به جای یک مدل، یک تریم است. در سپتامبر 2021، خط تولید رنجر اسپلش و اسپلش نسخه محدود را راه‌اندازی کرد و تریم دهه 90 را احیا کرد.

در حال حاضر، همه ما می دانیم که اسپلش استاندارد با رنگ نارنجی روشن و یکپارچه سازی با سیستم عامل چگونه به نظر می رسد. اما چیزی که ندیده ‌ایم رنگ ‌های نسخه محدود است که فورد گفته بود آن‌ ها را نشان خواهد داد.

اولین نسخه منتشر شده، نسخه برفی خواهد بود. فورد در دسترس بودن را تا بهار 2022 هدف قرار داده و دارای رنگی به نام بهمن است.

نسخه بعدی نسخه جنگل با هدف در دسترس بودن تابستان 2022 است. نسخه جنگل دارای رنگ سبز روی بدنه با تزئینات خاکستری روی جلوپنجره است. به ‌جای صندلی ‌های چرمی، این مدل صندلی ‌ها را با تزئینات پارچه ‌ای خاکستری جایگزین می ‌کند. تولید این مدل به 500 دستگاه محدود شده است.

مدل نهایی نسخه شن است و فورد آن را تا پاییز 2022 عرضه خواهد کرد. رنگ ‌های داخلی و تزئینات مشابه نسخه جنگل است. در مورد رنگ بیرونی، فورد آن را نسخه صحرا می نامد و مختص این مدل است. نسخه شن به 500 دستگاه محدود شده است.

تولید در مقیاس کامل تا سه ماهه دوم سال 2022 آغاز خواهد شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.033 seconds.