اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

دلیل شکست طرح های نوسازی ناوگان تجاری عدم تخصیص اعتبارات است

نویسنده

تیم تحریریه

۳۰ دی ۱۴۰۰
  • 0
رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوربه ارزیابی طرح جدید نوسازی ناوگان تجاری کشور که قرار است طی 5 سال و با مشارکت خودروسازان داخلی انجام شود، پرداخت.


رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوربه ارزیابی طرح جدید نوسازی ناوگان تجاری کشور که قرار است طی 5 سال و با مشارکت خودروسازان داخلی انجام شود، پرداخت.

احمدرضا عامری در گفتگو با خبرنگار خبرخودرو در خصوص طرح پیشنهادی وزارت صمت و وزارت راه و شهرسازی مبنی بر نوسازی 9 هزار دستگاه اتوبوس برون شهری دیزلی اظهار داشت: اگر امکانات و زیرساخت ها فراهم باشد نوسازی ناوگان می تواند رویداد خوبی برای شبکه حمل و نقل مسافری باشد.

وی درباره قابلیت اجرای این طرح بیان کرد: با توجه به اینکه این طرح از سوی وزارت راه و شهرسازی و وزارت صمت پیشنهاد شده و وزارت راه متولی حمل و نقل و به نیازمندی های این حوزه واقف است قطعا این طرح کارشناسی شده و امیدواریم که به اجرا درآید.

رییس اتحادیه شرکت‌های تعاونی مسافربری کشوردر پاسخ به این سوال که چرا طرح های نوسازی در بیشتر مواقع اجرایی نمی شوند، گفت: برخی طرح ها به دلیل عدم تامین اعتبارات به نتیجه نمی رسد اما اگر مسائل ارزی و ریالی آن پیش بینی و تعریف شده باشد اجرایی خواهند شد.

عامری درباره فرسودگی ناوگان مسافری و تاثیر آن بر تصادفات جاده ای عنوان کرد: سه عامل در تصادفات جاده ای نقش دارند: ناوگان، جاده و انسان که در حال حاضر ناوگان و جاده ها به دلیل شرایط اقتصادی کشور و عدم تخصیص اعتبارات نوسازی نمی شوند اما در مجموع سهم حمل و نقل مسافری در حوادث جاده ای نسبت به سایر ناوگان کمتر است.لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.03 seconds.