اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فرمان داخلی سازی قطعات خودرو

نویسنده

تیم تحریریه

۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸
  • 0
وزیر صنعت، معدن و تجارت در ابلاغی به معاون امور صنایع و رئیس هیات عامل ایدرو بر استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور برای تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی تاکید کرد.

رضا رحمانی در این ابلاغ با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری در حمایت از تولید و نام‌گذاری امسال به‌عنوان «رونق تولید» اظهار کرد: ضروری است تمام شرکت‌های خودروسازی با همکاری قطعه‌سازان، شرکت‌های دانش‌بنیان، فعالان اقتصادی، ظرفیت‌های دانشگاهی، متخصصان داخلی و جوانان خلاق نسبت به تعمیق ساخت داخل قطعات مصرفی و وارداتی اقدام کنند.وی با اشاره به تاکیدات گذشته در این مورد افزود: ضروری است با فراخوان عمومی از طریق رسانه‌های گروهی نسبت به اطلاع‌رسانی جامع برای استفاده از ظرفیت حداکثری سرمایه‌های انسانی کشور اقدام لازم انجام شود تا ضمن حمایت از صنعتگران و کارگران کشور گام‌های عملی نیز در مقابله با جنگ اقتصادی و جلوگیری از خروج ارز برداریم. وزیر صنعت، معدن و تجارت با تاکید بر ضرورت اولویت قرار دادن این خط مشی خطاب به دو معاون خود، اضافه کرد: برنامه زمان‌بندی فعالیت‌های انجام شده و در دست اقدام باید حداکثر تا ۲۰ خردادماه و گزارش اقدامات انجام شده به همراه میزان ارز صرفه‌جویی شده در بازه‌های زمانی ۳ ماهه تهیه و گزارش شود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.25 seconds.