اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

سفارش فورد لایتنینگ F-150 از ژانویه 2022 آغاز می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ آذر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد خطوط رزروF-150 لایتنینگ را بسته است تا راه را برای فرآیند سفارش که به زودی آغاز می شود، باز کند.


گروه بین الملل: فورد خطوط رزروF-150 لایتنینگ را بسته است تا راه را برای فرآیند سفارش که به زودی آغاز می شود، باز کند.

این سند، که در سه بخش ارائه شده و با علامت "فقط استفاده داخلی" مشخص شده است، به نظر می رسد که یک رزرو مفید برای فروشندگان در هنگام ورود به فرآیند سفارش فورد F-150 الکتریکی باشد.

این سند همچنین نشان می ‌دهد که فورد چگونه فرآیند رزرو سفارش را انجام می‌ دهد، که فکر می ‌کنیم ناامیدکننده خواهد بود. قابل توجه است که فورد بیش از 200 هزار رزرو برای لایتنینگ دریافت کرده است. 70 درصد از آنها برای این برند جدید هستند و همانطور که از قبل می دانستیم، همه دارندگان رزرو دعوت نامه ای برای ثبت سفارش برای مدل 2022 دریافت نمی کنند.

گفته می شود، با باز شدن بانک سفارش، با افرادی که لایتنینگ رزرو کرده اند، تماس گرفته می شود. این در فاصله دو هفته ای تا تکمیل ظرفیت تولید مدل 2022 خواهد بود. فورد خاطرنشان کرد که دعوت ‌نامه‌ها بر اساس عوامل مختلفی از جمله زمان رزرو، تخصیص تخمینی فروشنده و اولویت‌ بندی فروشنده خواهد بود.

فروشندگانی که تعداد رزرو بیشتری دارند، اولویت مشتری بیشتری خواهند داشت. به عنوان مثال، اگر فروشنده A 50 تا 100 رزرو دریافت کرده باشد، می تواند حداکثر 10 مشتری را در اولویت قرار دهد.

مشتریان دعوت ‌شده‌ ای که پیکربندی مورد نظرشان در دسترس نیست، سه گزینه دارند: می‌ توانند رزرو خود را برای یک سال مدل آینده حفظ کنند، با فروشنده خود همکاری کنند تا سفارش خود را برای پیکربندی دیگری تغییر دهند، یا رزرو خود را برای بازپرداخت کامل لغو کنند.

تولیدF-150 لایتنینگ در بهار 2022 آغاز خواهد شد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.031 seconds.