اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد تولید f-150 لایتنینگ را دو برابر می کند

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ آذر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد جزئیات بیشتری را در مورد برنامه خود برای دستیابی به تولید سالانه 600 هزار خودروی الکتریکی در عرض 24 ماه (تا پایان سال 2023) فاش کرده است.


گروه بین الملل: فورد جزئیات بیشتری را در مورد برنامه خود برای دستیابی به تولید سالانه 600 هزار خودروی الکتریکی در عرض 24 ماه (تا پایان سال 2023) فاش کرده است.

همانطور که می ‌دانیم، این به معنای تولید 600 هزار دستگاه BEV در سطح جهان در سال 2023 نیست، بلکه این میزان حداقل در دسامبر 2023، 50 هزار خودرو BEV در ماه خواهد بود.

جیم فارلی، مدیرعامل فورد در مصاحبه اخیر با بلومبرگ مارکتز و فاینانس گفت که تجارت این شرکت از نظر تامین قطعات و سودآوری در حال پیشرفت است.

یکی از نکات کلیدی این گفتگو، پیکاپ الکتریکی فورد F-150 لایتنینگ بود. به گفته جیم فارلی، مرکز خودروهای الکتریکی جدید روژ فورد (بخشی از مرکز فورد روژ) در دیربورن، میشیگان، انتظار می ‌رفت که در سال 2024 تعداد 80 هزار دستگاه در سال تولید کند.

در حال حاضر، فورد قصد دارد تا تولید فورد F-150 لایتنینگ را در مرکز خودروهای الکتریکی روژ دوبرابر کند، که برای ساخت یک ساختمان بزرگتر به سرمایه گذاری قابل توجهی (یک دو صد میلیون) نیاز دارد. همانطور که می دانیم، اکنون هدف جدید 160 هزار دستگاه سالانه یا بیشتر است.

تقاضای زیاد برای خودروهای الکتریکی این شرکت را بر آن داشته تا در استراتژی خود تجدید نظر کند و به جای عرضه مدل های بیشتر، ابتدا در دسترس بودن مدل های موجود را بهبود بخشد.

برای مثال، هدف فورد موستانگ مک-ای رسیدن به بیش از 200 هزار دستگاه در سال (در آمریکای شمالی و اروپا) تا سال 2023 است. این تعداد تقریباً سه برابر بیشتر از سال 2021 است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.041 seconds.