اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فیس لیفت فورد اسکیپ مدل 2023 برای اولین بار انجام شد

نویسنده

تیم تحریریه

۰۷ آذر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: می دانیم که یک فورد اسکیپ به روز شده در راه است.


گروه بین الملل: می دانیم که یک فورد اسکیپ به روز شده در راه است.

در واقع، اخیراً یک رندر غیررسمی ارائه شد که نشان می ‌دهد مدل بعدی چگونه می ‌تواند به نظر برسد. اکنون، تصاویر جاسوسی نمونه اولیه استتار شده‌ای را نشان می ‌دهد که معتقدیم برای سال 2023 عرضه خواهد شد.

این فیس لیفت در واقع به روزرسانی اسکیپ است.

 روکش استتاری روی فاشیای جلو محکم است و به ما امکان می ‌دهد طرح کلی جلوپنجره را ببینیم. ما یک جلوپنجره پهن تر را می بینیم که در بالای نمای اصلاح شده قرار دارد و از دو طرف با چراغ های جلوی باریک تر احاطه شده است و بی شباهت به رندر غیر رسمی که قبلاً ذکر کردیم نیست.

در این مرحله اولیه، چیزی در مورد تغییرات داخلی یا پیشرانه نشنیده ایم. گزینه های موتور تقریباً به طور قطع ثابت خواهند ماند و ارتقاء داخلی احتمالاً به رنگ های جدید و تزئینات اصلاح شده محدود خواهد ماند. به‌ روزرسانی‌ های الکترونیکی کاملاً محتمل است و این امکان وجود دارد که سیستم کمک راننده بلوکروز فورد بتواند به اسکیپ راه پیدا کند که به این شاسی بلند کامپکت برتری نسبت به رقبای این بخش می دهد.

اگر فورد، اسکیپ به روز شده را تابستان آینده معرفی کند، سه سال از عرضه اولین نسل فعلی می‌ گذرد و با یک برنامه معمولی به ‌روزرسانی میان چرخه مطابقت دارد. اگر این تئوری درست باشد، اسکیپ به روز شده را به یک مدل 2023 تبدیل می کند که تا پایان سال 2022 به فروش می رسد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.143 seconds.