اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد F-150 لایتنینگ را در نمایشگاه خودرو لس آنجلس 2021 ببینید

نویسنده

تیم تحریریه

۰۳ آذر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2021 نه تنها با نمایش پیکاپ آتی فورد F-150 لایتنینگ، بلکه با ارائه یک فرصت رانندگی آزمایشی برای بازدیدکنندگان نیز حضور داشت.


گروه بین الملل: فورد در نمایشگاه خودروی لس آنجلس 2021 نه تنها با نمایش پیکاپ آتی فورد F-150 لایتنینگ، بلکه با ارائه یک فرصت رانندگی آزمایشی برای بازدیدکنندگان نیز حضور داشت.

فورد با تعداد رزرو نزدیک به 200 هزار دستگاه و شروع تولید در بهار 2022، در خط مقدم الکتریکی سازی پیکاپ ها قرار دارد. همچنین، از آنجا که این شرکت دارای سهام قابل توجهی در ریویان است، که اولین پیکاپ تمام الکتریکی مدرن ریویان R1Tرا روانه بازار کرده است، ما فورد را به عنوان خودروساز پیشرو در بخش کامیون های الکتریکی می دانیم.

طبق آخرین اعلامیه‌ ها، فورد تلاش‌ های خود برای الکتریکی سازی خط تولید را ات دو سال آینده دوبرابر می ‌کند و افزایش احتمالی تولید فورد F-150 لایتنینگ ممکن است نیاز به اضافه کردن یک کارخانه تولیدی اضافی برای خودروی الکتریکی جدید داشته باشد.

در آینده نزدیک، فورد احتمالا جزئیات بیشتری در مورد این پیکاپ و ثبت سفارش ها منتشر خواهد کرد. در حال حاضر می دانیم که دو نسخه اصلی وجود خواهد داشت.

انتظار می ‌رود قیمت ‌ها قبل از مشوق های مالی از 39 هزار و 974 دلار شروع شود، اما تا زمانی که عرضه محصول محدود باشد، خطر اضافه شدن حق بیمه قابل توجهی در نمایندگی ‌ها وجود دارد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.107 seconds.