اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

آیا فورد موستانگ شلبیGT500 مدل 2022 با بسته فیبر کربن ارائه می شود؟

نویسنده

تیم تحریریه

۰۱ آذر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد پکیج هندلینگ فیبر کربن را برای شلبیGT500 مدل 2021 معرفی کرد.


گروه بین الملل: فورد پکیج هندلینگ فیبر کربن را برای شلبیGT500 مدل 2021 معرفی کرد.

آپشن 10 هزار دلاری شامل چرخ ‌های فیبر کربنی 20 اینچی با رنگ مشکی، پایه‌ های قابل تنظیم بالای استوانه، قوطی گیره و فلپ گارنی بود.

بسته ترک فیبر کربن چیزی را در میانه بسته ترک و بسته مسیر فیبر کربن ارائه می دهد. با قیمت هزار و 750 دلار، پکیج هندلینگ پایه ‌های قابل تنظیم بالای پایه، قوطی گیره و فلپ گارنی را ارائه می‌دهد.

در مقایسه، پک ترک فیبر کربنی 18 هزار و 500 دلار شامل چرخ‌ های فیبر کربنی 20 اینچی، پانل ابزار فیبر کربنی در معرض، لاستیک‌ های میشلین پایلوت اسپرت 2، صندلی عقب، صندلی ‌های ریکارو، کیت قفل چرخ‌ ها، پایه ‌های قابل تنظیم بالای استوانه، قوطی گیر و فلپ گارنی است.

از بین رفتن بسته هندلینگ فیبر کربن به این معنی است که خریداران GT500 دیگر نمی توانند چرخ های فیبر کربنی 20 اینچی را به رنگ مشکی تهیه کنند.

برای سال 2022، شلبی GT500نسخه هریتج را دریافت می ‌کند که در بدنه آبی بریتنی با نوارهای سفید ویمبلدون بر روی فاشیا، کاپوت، سقف و عرشه عقب قرار دارد. با وجود نوارها به عنوان برگردان وینیل، بسته 2 هزار و 140 دلاری است و قیمت آن برای رنگ آمیزی روی خودرو به 12 هزار و 140 دلار افزایش می یابد.لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.105 seconds.