اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

نمایش سرعت فورد موستانگ قدیمی مدل 1966 در اتوبان

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: رانندگی با یک موتور V8 قدیمی تنفس طبیعی همیشه سرگرم کننده و جالب است.


گروه بین الملل: رانندگی با یک موتور V8 قدیمی تنفس طبیعی همیشه سرگرم کننده و جالب است.

زیر کاپوت این خودرو یک موتور 4.7 لیتری تنفس طبیعی V8 قرار دارد که 200 اسب بخار قدرت (149 کیلووات) و 282 پوند فوت (382 نیوتن متر) گشتاور را ارائه می دهد.


احتمالاً قبول دارید که رانندگی با خودروی عضلانی قدیمی در جاده های کوهستانی نمی تواند خیلی جالب باشد. با این حال، اتوبان مسیرهای بی ‌پایانی از جاده‌ های بدون محدودیت را ارائه می ‌کند که حتی تماشای این ویدیو را لذتبخش می کند.

موستانگ سفید عاجی که در این کلیپ مشاهده می شود مشکلی برای پیوستن به ترافیک شلوغ اتوبان ندارد و با سرعتی در حدود 100 مایل در ساعت (160 کیلومتر در ساعت) می رسد. فقط چند خودروی مدرن آن روز در بزرگراه سریعتر از آن بودند و بالاترین عددی که در سرعت سنج دیدیم حدود 130 مایل در ساعت (210 کیلومتر در ساعت) است. با این حال، همانطور که می بینید، مطمئناً این دقیق ترین دستگاه اندازه گیری نیست که می توانیم تصور کنیم و سرعت را نمی توان تأیید کرد.

یکی از چیزهایی که در حین تماشای این ویدیو قابل مشاهده نیست، تصاویری از نشانگر سوخت است. با دانستن اینکه این خودروها چقدر سوخت مصرف می کنند، دیدن این که موتور V8 با چه سرعتی بنزین را از مخزن 16 گالن (60 لیتری) تخلیه می کند، جالب بود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.685 seconds.