اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

طراحی جدید از فورد موستانگ آفرودر

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ آبان ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: در اینجا یک ایده عجیب برای طراحی دیجیتالی خودرو وجود دارد.


گروه بین الملل: در اینجا یک ایده عجیب برای طراحی دیجیتالی خودرو وجود دارد.

ابیملک دیزاین یک فورد موستانگ مدل 1969 را انتخاب می کند و به صورت دیجیتالی این خودروی کلاسیک را تغییر می دهد.

در جلوی خودرو، ابیملک چراغ‌ های جلوپنجره را بازتر می ‌کند تا هوای خنک بیشتری را به محفظه موتور وارد کند. گلگیرهای پهن تر یکی از قابل توجه ترین تغییراتی است که طراح به این موستانگ اضافه کرده است. کناره های کشیده فضا را برای اضافه کردن لاستیک های بزرگ برای رانندگی خارج از جاده آماده می کند. ارتفاع سواری نیز بالاتر است.

گلگیرهای عقب نیز کمی پهن تر هستند. منافذ قسمت جلو، هوا را برای خنک نگه داشتن ترمزها هدایت می کند. دریچه های پنجره به خوبی تغییر کرده اند و یک بال کوچک به عرشه عقب متصل می شود.

فقط یک نگاه اجمالی به داخل خودرو وجود دارد. پانل های درب قرمز روشن هستند و بقیه کابین سیاه به نظر می رسد. صندلی ها استوک به نظر می‌ رسند و پشتی سر ندارند. اگر یک راننده فرضی در خارج از جاده بچرخد، این تنظیمات ایده آل به نظر نمی رسد.

هدف این طراحی ترکیب کردن ظاهر یک خودروی نمایشی با برخی از شخصیت های مد مکس است. زیر کاپوت، ابیملک پریدتور موتور V8را از شلبی GT500نصب می کند. با قدرت 760 اسب بخار (567 کیلووات)، این موتور باید عملکرد زیادی را ارائه دهد.

ابیملک هیچ مشخصات پیشرانه ای ارائه نمی دهد. برای خودروهای آفرود، اضافه کردن یک سیستم چهار چرخ متحرک و شاید حتی یک جعبه انتقال کم برد بسیار جالب خواهد بود.

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.147 seconds.