اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد برونکو رپتور مدل 2023 با استتار اندک ظاهر شد

نویسنده

تیم تحریریه

۲۰ آبان ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد برونکو که در حال حاضر یکی از محبوب ‌ترین و قدرتمندترین آفرودهای موجود در بازار است، در عرض چند ماه نسخه تهاجمی ‌تری را دریافت خواهد کرد.


گروه بین الملل: فورد برونکو که در حال حاضر یکی از محبوب ‌ترین و قدرتمندترین آفرودهای موجود در بازار است، در عرض چند ماه نسخه تهاجمی ‌تری را دریافت خواهد کرد.

فورد برونکو رپتور مدل 2023 که با بدنه تهاجمی و قدرت بیشتر و با استتار محدود دیده می‌شود، از فرمولی مشابه با مدل F-150 پیروی می‌کند.

طبق یک پست خبری که در انجمن ظاهر شد، اولین نگاه حضوری در مکانی نامعلوم پس از نمایش SEMA در سال 2021، جایی که برونکو یک ستاره غیرمنتظره بود، اتفاق افتاد. انواع بی ‌شماری از خودروهای آفرود در نمایشگاه لوازم جانبی پس از فروش ظاهر شد، از جمله کادری که با مشارکت خود فورد ساخته شده است. با این حال، برونکو رپتور قول می دهد که حتی از انواع دیگر تهاجمی تر و قدرتمندتر باشد.

برونکو گزارش می دهد که رپتور احتمالاً با یک موتور اکوبوست V6عرضه می شود که نسبت به موتور 2.7 لیتری فعلی ارتقا یافته است که 310 اسب بخار قدرت (231 کیلووات) و 400 پوند فوت (532 نیوتن متر) گشتاور تولید می کند. این امکان وجود دارد که فورد موتور 3.5 لیتری اکوبوست را در زیر کاپوت برونکو قرار دهد که 350 اسب بخار (261 کیلووات) یا بیشتر تولید می کند و یک گیربکس 10 سرعته اتوماتیک به عنوان تنها گزینه موجود خدمت باشد. این شاسی بلند دارای لاستیک‌های استاندارد 37 اینچی است.

انتظار می رود شاسی بلند رپتور تا اواسط سال آینده عرضه شود. قیمت آن هنوز مشخص نیست، اما با توجه به اینکه قیمت مدل چهار درب وایلدترک از 50 هزار و 970 دلار شروع می شود، انتظار قیمت کمتر از 60 هزار دلار را نداشته باشید.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.185 seconds.