اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فروش فورد موستانگ مک-ای افزایش یافت

نویسنده

تیم تحریریه

۱۶ آبان ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: برند فورد فروش 167 هزار و 572 خودرو در ماه اکتبر در ایالات متحده (3.3 درصد کاهش نسبت به سال گذشته) و یک میلیون و 499 و 114 هزار دستگاه از ابتدای سال تا به امروز (6.4 درصد کاهش) را گزارش کرده است.


گروه بین الملل: برند فورد فروش 167 هزار و 572 دستگاه خودرو در ماه اکتبر در ایالات متحده (3.3 درصد کاهش نسبت به سال گذشته) و یک میلیون و 499 و 114 هزار دستگاه از ابتدای سال تا به امروز (6.4 درصد کاهش) را گزارش کرده است.

نرخ کاهش فروش در حال حاضر بسیار کمتر از قبل است، بنابراین می توان نتیجه گرفت که محدودیت های عرضه قطعات نیمه هادی احتمالا کاهش یافته است.

یک خبر خوب دیگر این است که فروش خودروهای الکتریکی نسبت به سال گذشته افزایش یافته و به رکورد جدید ماهانه 14 هزار و 62 دستگاه رسیده است. این شرکت همچنین با خوشحالی به بیش از 160 هزار رزرو فورد F-150 لایتنینگ اشاره می کند.

اکتبر یک رکورد فروش خودروی الکتریکی برای فورد بود، با فروش 14 هزار و 62 خودرو.

فروش فورد موستانگ مک-ای در ماه اکتبر به 2848 دستگاه (1.7 درصد از کل نتیجه فورد) رسید که سومین نتیجه برتر ماهانه تاکنون است.

فروش خرده‌ فروشی موستانگ مک-ای در ماه اکتبر با 21 هزار و 703 دستگاه خودرو تا به امروز 76.9 درصد افزایش یافت.
لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.131 seconds.