اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تعداد رزرو فورد F-150 لایتنینگ بیش از 160 هزار خودرو است

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ آبان ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فورد گزارش می دهد که تعداد رزروهای تجمعی برای فورد F-150 لایتنینگ تمام الکتریکی آینده به بیش از 160 هزار دستگاه افزایش یافته است.


گروه بین الملل: فورد گزارش می دهد که تعداد رزروهای تجمعی برای فورد F-150 لایتنینگ تمام الکتریکی آینده به بیش از 160 هزار دستگاه افزایش یافته است.

این حدود 10 هزار خودرو بیشتر از گزارش قبلی در اواسط سپتامبر است که F-150 الکتریکی وارد مرحله پیش تولید شد.

این شرکت به وضوح یک مشکل تقاضای معمولی برای خودروهای الکتریکی - نوع معکوس مشکل تقاضا - دارد که به این معنی است که قادر به تولید وسایل نقلیه به اندازه‌ای که مشتریان مایل به خرید هستند، نیست.

به یاد داشته باشید که اهداف تولید مورد انتظار احتمالاً عبارتند از: 15 هزار دستگاه در سال 2022، 55 هزار دستگاه در سال 2023 و 80 هزار دستگاه در سال 2024 (دوبرابر از 40 هزار دستگاه) - آخرین مورد رسمی است. این شاید 150 هزار دستگاه واحد در طول سه سال باشد.

مطمئناً همه رزروها به سفارش تبدیل نمی شوند، اما در طول سه سال ممکن است تعداد بیشتری ثبت شود. پیشرانه الکتریکی فورد به سادگی بیش از حد به تعویق افتاد، اما حداقل مدیریت فعلی در حال انجام کارهای بسیار بیشتری است. دفترهای سفارش در ماه دسامبر افتتاح خواهند شد، زیرا افتتاح در اواخر اکتبر اتفاق نیفتاد.

میانگین تعداد رزروهای جدید در ماه - پس از عبور از 100 هزار دستگاه اولیه در حدود 9 ژوئن - به نظر می رسد بیش از 10 هزار دستگاه در ماه باشد. در سال 2024، نرخ تولید پس از افزایش سطح زیر 6 هزار و 700 در ماه خواهد بود که خود گویای آن است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.032 seconds.