اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد F-150 لایتنینگ در چهار رنگ مختلف دیده شد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۱ آبان ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: فوردF-150 لایتنینگ را با مجموع ده رنگ مختلف ارائه خواهد کرد، پنج رنگ کمتر از آنچه فورد برای مدل معمولی موتور احتراق داخلی ارائه می دهد.

گروه بین الملل: فوردF-150 لایتنینگ را با مجموع ده رنگ مختلف ارائه خواهد کرد، پنج رنگ کمتر از آنچه فورد برای مدل معمولی موتور احتراق داخلی ارائه می دهد.

رنگ های موجود عبارتند از آبی اطلس، آبی یخی، آبی، قرمز تند، مشکی عقیق، خاکستری سنگی، خاکستری کربنیزه، نقره ای نمادین، سفید آکسفورد و سفید ستاره ای.

و از بین همه آنها، فقط ستاره سفید و قرمز تند به ترتیب 595 دلار و 395 دلار هزینه اضافی برای شما خواهند داشت. گزینه‌های رنگی که لایتنینگ از دست می‌دهد اما می‌توانید با هر F-150 دیگری استفاده کنید، واقعاً جالب‌تر و غیرمعمول ‌ترین گزینه‌های موجود برای خودرو هستند، لید فوت، کوارتز دودی، قهواه ای کودیاک، گارد (سبز تیره مانند ارتش) و سرعت آبی.

اکنون دیدن رنگ‌ها در برنامه پیکربندی آنلاین یک چیز است و دیدن خودروهای عکس‌ برداری شده در فضای باز یک چیز دیگر است، زیرا این می‌تواند تأثیر زیادی بر نحوه درک شما از رنگ داشته باشد. جاسوسان ما اخیراً چند عکس ازF-150 لایتنینگ در چهار رنگ مختلف گرفته اند.

حتی با وجود انتخاب نسبتاً محدود رنگ‌ های موجود و عدم وجود رنگ‌ های لایتنینگ منحصربه‌فرد، F-150 برقی ثابت کرده است که بسیار محبوب است. فورد بیش از 150 هزار رزرو برای این مدل دریافت کرده است، اما اخیراً اعلام کرده است که باز کردن سایت های ثبت سفارش را به ماه دسامبر موکول می‌ کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.033 seconds.