اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

فورد موستانگ مک-ای وارد چین می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۳۰ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: اولین فورد موستانگ مک-ای که در چین تولید شد، رسماً از خط مونتاژ در کارخانه تولیدی چانگان فورد در چونگ کینگ در 18 اکتبر 2021 خارج شد.


گروه بین الملل: اولین فورد موستانگ مک-ای که در چین تولید شد، رسماً از خط مونتاژ در کارخانه تولیدی چانگان فورد در چونگ کینگ در 18 اکتبر 2021 خارج شد.

تولید محلی مک-ای در چین - برای بازار محلی - در ماه ژانویه اعلام شد. سایت اصلی تولید این مدل همچنان کارخانه فورد در مکزیک است.

انتظار می رود تحویل مشتریان قبل از پایان امسال آغاز شود. چندین نسخه از مک-ای موجود است. فورد موستانگ مک-ای RWD (برد بلند) محدوده ای تا 619 کیلومتر (385 مایل) تحت CLTC (چرخه آزمایش خودروهای سبک چین) ارائه می دهد.

بانک سفارش فورد موستانگ مک-ای برای مشتریان در چین باز شده است. مشتریانی که سپرده را پرداخت می کنند و قرارداد خرید را امضا می کنند قبل از 31 دسامبر 2021 از مزایای عمده ای مانند گارانتی سیستم خودرو و باتری، کمک بدون دردسر در جاده ها، برنامه مالی جدید و جایگزینی خرده فروشی و پاداش ارجاع برخوردار می شود.

مک-ای و مدل های الکتریکی آینده در چین مستقیماً توسط فورد (بدون نمایندگی فروش) به فروش می رسند. این شرکت قصد دارد تا پایان امسال 25 فروشگاه را در کلانشهرهای بزرگ چین افتتاح کرده و ظرف پنج سال آینده آنها به بیش از 100 فروشگاه گسترش دهد.

فورد می گوید که رویکرد فروش مستقیم "حرکت به سمت الکتریکی سازی در کشور است". ما فرض می کنیم که چندین مدل جدید الکتریکی فورد در چین عرضه می شوند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.118 seconds.