اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

گزارشی از حضور چشمگیر آمیکو در چهارمین دوره نمایشگاه آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ

نویسنده

تیم تحریریه

۲۹ مهر ۱۴۰۰
  • 0
نمایشگاه بین‌المللی سفر، اکوتوریسم و ماجراجویی کمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته در چهارمين دوره با حضور شرکت ارس خودرو دیزل با نام تجاری آمیکو آغاز به کار کرد.


نمایشگاه بین‌المللی سفر، اکوتوریسم و ماجراجویی کمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته در چهارمين دوره با حضور شرکت ارس خودرو دیزل با نام تجاری آمیکو آغاز به کار کرد.

از ساعت 9 صبح امروز 27 مهر ماه درهای نمایشگاه بین‌المللی تهران برای بازدید از چهارمین دوره نمایشگاه آفرود، کمپینگ و اتوکمپینگ به روی بازدیدکنندگان و علاقمندان به صنعت سفر، خودروهای آفرود و صنایع مرتبط گشوده شد.

این نمایشگاه یک رویداد جذاب برای آفرودهابازها خواهد بود و ضمن ایجاد یک تحرک جدی در حوزه طبیعت‌گردی و صنایع مرتبط با آن، سفری ایمن همراه با تجهیزات مناسب برای ایجاد کمپینگ اصولی را برای علاقمندان هدیه می‌آورد.

حضور گسترده علاقمندان در نخستین روز نمایشگاه بر اساس مشاهدات میدانی خبرنگار خبرخودرو، نوید استقبال خوب از این رویداد در روزهای آینده را می‌داد. پس از عبور از غرفه‌های متعدد این نمایشگاه که به معرفی تجهیزات مناسب برای یک ماجراجویی تمام عیار اختصاص داشت، حضور پررنگ و همیشگی شرکت ارس خودرو دیزل با نام تجاری آمیکو در چنین رویدادهایی در غرفه B3 واقع در غرفه‌های انتهایی سالن این بار نیز چشمگیر بود.

بر اساس اعلام آمیکو، محصول آسنا دنده‌ای با ویژگی‌های آفرودی جذاب خود با همان رنگ‌های متنوع در چهارمین دوره نمایشگاه سفر و اکوتوریسم از 27 تا 30 مهر ماه در معرض دید بازدیدکنندگان و علاقمندان قرار داد. ضمن اینکه خدمات مرتبط با فروش خودرو و البته با شرایط ویژه اقساطی و با تحویل فوری و همچنین خدمات پس از فروش در غرفه این گروه صنعتی به مشتریان ارائه می‌شود که فرصتی مغتنم برای خریداران محصولات این شرکت خواهد بود.

لازم به ذکر است نمایشگاه و جشنواره سفر، اکوتوریسم ماجراجویی، کمپینگ، تجهیزات و صنایع وابسته در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران از 27 الی 30 مهر ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

در اتنها تصاویری از این رویداد بین‌المللی را مشاهده می‌کنیم.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.172 seconds.