اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

معرفی خودروی سفارشی مینی انیورساری ادیشن

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مهر ۱۴۰۰
  • 0

نام کوپر اولین باری روی مینی سال ۱۹۶۱ ظاهر شد. این برند بریتانیایی برای گرامی داشت شصت سال افتخار و هیجان اقدام به عرضه نسخه سفارشی مینی انیورساری ادیشن کرده است. این خودرو هم‌اکنون با قیمت ۳۹۹۰۰ دلاری در دسترس مشتریان می‌باشد.

مینی انیورساری ادیشن بر پایه مدل جان کوپر ورکس هاردتاپ ۲ درب شکل گرفته است. خودروی موردبحث فقط با رنگ بدنه سبز مسابقه‌ای و نوارهای سفید روی کاپوت تولید می‌شود. همچنین سقف و آینه‌بغل‌ها نیز به رنگ سفید درآمده‌اند. به این موارد باید یک مونروف پانورامیک را نیز اضافه کرد.

پاتریک مک کنا مدیر بازاریابی مینی آمریکا می‌گوید:

جان کوپر شصت سال عملکرد خلاقانه را با مینی کوپر اصیل ترکیب کرده و مدل انیورساری ادیشن نیز ادای احترامی قابل‌توجه به میراث کوپر است، شخصیتی که عملکرد مینی در این شش دهه را تعریف نموده است.

جان کوپر و پدرش چارلز کمپانی کوپر کار را در سال ۱۹۴۸ تأسیس کردند. قهرمانی فرمول ۱ در سال‌های ۱۹۵۹ و ۱۹۶۰ جزو شاخص‌ترین افتخارات این کمپانی می‌باشد. در سال‌های بعد نیز مینی‌های تیون شده به پیروزی‌های زیادی در پیست‌ها و مسابقات رالی دست پیدا کردند.

 

مینی انیورساری ادیشن برای گرامیداشت این واقعه از لوگوی کمپانی کوپر کار روی گلگیرهای جلو، ستون‌های C و… استفاده کرده است.

داخل کابین نیز امضای جان و چارلی کوپر روی داشبورد دیده می‌شود. این خودرو به‌صورت استاندارد با ناوبری سیستم اطلاعات سرگرمی عرضه شده است.

نیروبخش مینی انیورساری ادیشن همان پیشرانه ۴ سیلندر ۲ لیتری توربوی جان کوپر ورکس هاردتاپ ۲ درب با قدرت ۲۲۸ اسب بخار و گشتاور ۳۱۹ نیوتون متر است. مینی شتاب صفر تا ۹۶ کیلومتر در ساعت محصول خود را ۵.۹ ثانیه اعلام کرده است.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.132 seconds.