اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

تویوتا کرولا نسخه نوربرگ واقعا ارائه می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: در حالی که همه ما با صبر و حوصله منتظر هستیم تا تویوتا بالاخره باGR کرولا عرضه شود، مدل جمع و جور آن در تایلند نسخه نوربرگ را دریافت می کند.


گروه بین الملل: در حالی که همه ما با صبر و حوصله منتظر هستیم تا تویوتا بالاخره باGR کرولا عرضه شود، مدل جمع و جور آن در تایلند نسخه نوربرگ را دریافت می کند.

مدل جاده ای پس از خودروی مسابقه به این معنا است که دارای نمای بیرونی اصلاح شده با افزودنی های سپر و جلوپنجره سفارشی شبیه به کرولا است که در کلاس سوپر پروداکشن 3 (SP3)در مسابقه استقامتی معروف به پیروزی رسید. تویوتا همچنین دامن های ضخیم جانبی و اسپویلر درب صندوق را اضافه کرده است، بدون ذکر یک شبه پخش کننده که در سپر عقب کمی تهاجمی تر تعبیه شده است.

همچنین می توان آن را با تغییراتی در گلگیرهای جلو و ارتفاع سواری کمتر پس از نصب فنرهای سفت تر متمایز کرد. این بدان معناست که شما با همان موتور بنزینی 1.8 لیتری با قدرت 138 اسب بخار یا هیبریدی 1.8 لیتری با قدرت 121 اسب بخار گیر کرده اید. صرف نظر از پیشرانه، سدان نسخه ویژه نیروی خود را از طریق گیربکس CVT به محور جلو می فرستد.

تویوتا کرولا نسخه نوربرگ تنها محصول ورزشی نیست که در تایلند ارائه می شود زیرا نسخهGR اسپرت مدتی است که با قیمت اولیه مشابه کمتر از 30 هزار دلار با نرخ های فعلی مبادله می شود. ارتقاء ارائه شده توسط "نسخه ویژه" به صورت رایگان در دسترس است تا زمانی که مشتری بیمه حق بیمه را معادل حدود 915 دلار انتخاب کند.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.219 seconds.