اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

کاهش فروش فورد موستانگ مک-ای در سه ماهه سوم 2021

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: مارک فورد 148 هزار و 967 فروش خودرو در ماه سپتامبر (17.5٪ کاهش نسبت به سال گذشته) و یک میلیون و 331 هزار و 542 خودرو در سال قبل (6.7٪ کاهش) گزارش کرده است.


گروه بین الملل: مارک فورد 148 هزار و 967 فروش خودرو در ماه سپتامبر (17.5٪ کاهش نسبت به سال گذشته) و یک میلیون و 331 هزار و 542 خودرو در سال قبل (6.7٪ کاهش) گزارش کرده است.

نرخ کاهش کمتر است، که نشان می دهد شاید وضعیت عرضه نیمه هادی ها در حال بهبود است.

سبد خودروهای الکتریکی فورد همچنان مشتریان بیشتری را به این برند نسبت به کل فورد جذب می کند - با نرخ تسخیر که 6 امتیاز بالاتر است. سپتامبر رکورد جدیدی را برای خودروهای الکتریکی فورد به ارمغان آورد. فروش خودروهای الکتریکی فورد به 9 هزار و 150 دستگاه رسید - تا 91.6 درصد افزایش نسبت به سال گذشته است.

فورد خاطرنشان می کند که بیش از 150 هزار رزرو برای فورد F-150 لایتنینگ وجود دارد و بیش از 75 درصد آنها از خریداران مارک های دیگر هستند.

رزروهایF-150 لایتنینگ از مرز 150 هزار خودرو عبور کرده اند و بیش از 75 درصد این رزروها از خارج از فورد انجام شده است. در مورد فورد موستانگ مک-ای، فروش در ماه سپتامبر به هزار و 578 دستگاه (1.1 درصد از کل نتیجه فورد) رسید - کمتر از میانگین ماهانه تا کنون در سال جاری. حجم کل در سه ماهه سوم 5 هزار و 880 دستگاه بود.

موجودی ناخالص مک-ای در ایالات متحده حدود 5 هزار دستگاه است (ما فرض می کنیم در نمایندگی ها و حمل و نقل). این دو برابر بیشتر از 2 هزار و 600 موردی است که در ماه اوت ذکر کردیم.

متأسفانه فورد فروش سایر مدل های پلاگین مانند فورد اسکیپ هیبرید پلاگین را گزارش نمی کند. میزان فروش لینکلن هیبرید پلاگین نیز اعلام نشد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.169 seconds.