اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

خودروهای الکتریکی برای آئودی به اندازه سایر خودروهای آن سودآور هستند

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: در حالی که سایر رهبران صنعت مانند تویوتا در تعهد به BEVS مردد بودند، فولکس واگن به وضوح معتقد است که آنها خودروهای آینده هستند.


گروه بین الملل: در حالی که سایر رهبران صنعت مانند تویوتا در تعهد به BEVS مردد بودند، فولکس واگن به وضوح معتقد است که آنها خودروهای آینده هستند.

پس از سالها سرمایه گذاری و میلیاردها یورو در فناوری باتری، پلتفرم ها، موتورها و نرم افزار، زمان آن فرا رسیده است که بخشی از این هزینه را پس بگیرند. و به نظر می رسد حداقل یکی از مارک های فرعی آنها به زودی این کار را انجام می دهد.

آئودی در دهه اخیر تمرکز زیادی بر روی خودروهای الکتریکی داشته است. در اواخر دهه 2000 و اوایل سال 2010 این برند چندین مفهوم تمام الکتریکی را نشان داد، قبل از اینکه دومین نسخه از آئودیR8 ای-ترون را در اواخر سال 2015 به بازار محدود عرضه کند. سپس در سال 2018 شاسی بلند متوسط ​​آئودی ای-ترون آمد، اولین خودروی الکتریکی در بازار انبوه خودروهای الکتریکی. این اولین رقیب تمام الکتریکی تسلا مدل X نیز بود - اگرچه ابعاد آنها در سال 2018 کاملاً یکسان نیست، اما آنها تنها دو شاسی بلند الکتریکی برتر فروخته شده بودند.

در حال حاضر، آئودی دو خودروی الکتریکی دیگر در بازار دارد-ای-ترون GTسدان اسپرت وQ4 ای-ترون و Q4 ای-ترون اسپرتبک مقرون به صرفه تر. این برند همچنین دارای خودروهای الکتریکی متعدد دیگری در راه است، زیرا آنها به نظر می رسند خط اصلی خود را به الکتریکی تبدیل کنند، از جملهA6 ای-ترون وQ5 ای-ترون. بنابراین تعجب آور نیست که در این مرحله آئودی باید به دنبال سود ثابت از هر خودروی الکتریکی باشد که می فروشد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.169 seconds.