اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

هوندا سیویک تیپ R مدل 2023 برای اولین بار جاسوسی شد

نویسنده

تیم تحریریه

۱۵ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: با وجود اینکه هوندا هنوز سیویک Si جدید را معرفی نکرده است، به نظر می رسد مارک ژاپنی مشتاق پیش نمایش نسخه بعدی R قبل از عرضه در سال 2022 است.


گروه بین الملل: با وجود اینکه هوندا هنوز سیویک Si جدید را معرفی نکرده است، به نظر می رسد مارک ژاپنی مشتاق پیش نمایش نسخه بعدی R قبل از عرضه در سال 2022 است.

به نظر می رسد تیپ R جدید دریچه های هوای مصنوعی بسیار کمتری نسبت به نسخه قبلی خود دارد زیرا قطعات پلاستیکی بزرگ در پشت از بین رفته اند. جالب اینجاست که اگزوز سه گانه در مرکز هنوز وجود دارد، اما نوک وسط آن اکنون بزرگتر از خروجی های بیرونی است. در نسخه قدیمی، نوک اگزوز میانی کوچکتر است. همچنین موقعیت بال عقب قابل توجه است زیرا در حال حاضر کمی بالاتر در درب عقب قرار دارد و شکل مسطح تری دارد.

درست مانند سیویک معمولی مدل 2022، طراحی تمیزتری نسبت به مدل قبلی خود دارد، تیپ Rنیز ظاهر شلوغ و قدیمی را از بین می برد. قسمت جلویی تهاجمی تر به نظر می رسد و هوای ورودی کمتری در کنار آن قرار دارد و امیدواریم دریچه های واقعی در زیر استتار قرمز و سیاه پنهان شوند. به نظر می رسد جلوپنجره بالایی هم گسترده تر است و دارای الگوی لانه زنبوری نسبت به سیویک هاچبک استاندارد است.

هوندا در حال حاضر درباره مشخصات فنی تردید دارد، اما ما از اظهارات قبلی می دانیم که Si و تیپ Rبه طور انحصاری با گیربکس دستی عرضه می شوند. شایعات یک پیشرانه هیبریدی 400 اسب بخاری و حتی AWD را برای هات هچ پیشنهاد کرده بودند، اما آخرین اطلاعات نشان می دهد که این یک تکامل از نسخه 2.0 لیتری FWD امروز است، احتمالاً با کمی قدرت بیشتر.

سیویک تیپ R آخرین هوندا در اروپا خواهد بود که از موتور بنزینی خالص استفاده می کند و سال آینده وارد بازار می شود.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.157 seconds.