اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

گزارش: سفارشات فوردF-150 لایتنینگ در 26 اکتبر باز می شود

نویسنده

تیم تحریریه

۱۲ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: پیکاپ تمام الکتریکی فوردF-150 لایتنینگ می تواند از ماه می رزرو شود، اما هنوز برای سفارش در دسترس نیست. این ممکن است در پایان این ماه تغییر کند.


گروه بین الملل: پیکاپ تمام الکتریکی فوردF-150 لایتنینگ می تواند از ماه می رزرو شود، اما هنوز برای سفارش در دسترس نیست. این ممکن است در پایان این ماه تغییر کند.

بر اساس یک گزارش غیر رسمی، یک فروشنده فورد اطلاعاتی را به دارندگان رزرو ارسال کرد که قرار است سایت سفارشات در 26 اکتبر افتتاح شود.

انتظار می رود که همزمان، فورد یک تنظیم کننده آنلاین را راه اندازی کند، که به ما امکان می دهد پیشنهاد نهایی و قیمت ها را ببینیم.

فوردF-150 لایتنینگ در حال حاضر وارد مرحله پیش تولید شده است. تا کنون بیش از 150 هزار واحد رزرو شده است که مقدار زیادی است.

فورد اخیراً اعلام کرد که هدف تولید سالانه 80 هزار دستگاه در سال در سال 2024 است (در مقایسه با 40 هزار پیش بینی شده قبلاً). در 2022 و 2023 ممکن است بسیار کمتر باشد، به ترتیب 15 هزار و 55 هزار واحد.

وعده داده شده است که نسخه ابتدایی قبل از هرگونه مشوق از 39 هزار و 974 دلار شروع می شود. بالای نسخه خط 90 هزار و 474 دلار (پلاتین) است.

انتظار می رود نسخه پایه باتری استاندارد محدوده EPA تا 230 مایل (370 کیلومتر) را ارائه دهد، در حالی که باتری محدوده وسیع تا 300 مایل (483 کیلومتر) پیش می رود. تفاوت قیمت بین این دو ممکن است 10 هزار دلار باشد (حداقل اطلاعاتF-150 لایتنینگ پرو نشان می دهد). ظرفیت باتری هنوز مشخص نشده است.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.035 seconds.