اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

عدم موفقیت موستانگ مک-ای در تست گوزن

نویسنده

تیم تحریریه

۱۰ مهر ۱۴۰۰
  • 0
گروه بین الملل: موستانگ مک-ای در این ویدئوی آزمایشی گوزن که اخیراً منتشر شده است، ویژگی های ضعیف در مدیریت اضطراری را نشان می دهد.


گروه بین الملل: موستانگ مک-ای در این ویدئوی آزمایشی گوزن که اخیراً منتشر شده است، ویژگی های ضعیف در مدیریت اضطراری را نشان می دهد.

در این ویدئو آمده است که سیستم کنترل پایداری به سادگی کار خوبی را انجام نمی دهد و پشت مانع را در هنگام مانورهای اضطراری تحت کنترل نگه می دارد. در مقاله ای که در این آزمایش وجود دارد، ایراداتی در شاسی و فرمان نیز مشاهده می شود، اما ذکر این نکته ضروری است که ما از طرح بندی خاص (چهارچرخ محرک یا دیفرانسیل عقب) این خودروی آزمایشی اطلاع نداریم و همچنین نمی دانیم چه محرکی دارد حالت استفاده شد با این حال، از نظر ایمنی نمایش ضعیفی است.

در مقایسه، یک تسلا مدل Y همان آزمایش را با سرعت 75 کیلومتر در ساعت (47 مایل در ساعت) بدون هیچ گونه ضربه مخروطی به پایان رساند. هیوندای آیونیک 5 نیز با سرعت 72 کیلومتر در ساعت (45 مایل در ساعت) مورد آزمایش قرار گرفت و با رنگ های شگفت انگیز عبور کرد و بیشترین ترکیب را از هر سه کراس اوور الکتریکی داشت. ما حتی چند سال به عقب رفتیم تا در آزمایش گوزن به نسل فعلی فورد موستانگ نگاه کنیم و در واقع عملکرد بسیار خوبی داشت. با سرعت 77 کیلومتر در ساعت (48 مایل در ساعت) مسیر را طی کرد.


لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.178 seconds.