اتصال اینترنت خود را بررسی کنید!

بالاترین امتیاز ایمنی برای فولکس ID.4

نویسنده

تیم تحریریه

۰۴ مهر ۱۴۰۰
  • 0

مقوله ایمنی برای بیشتر خودروسازان در اولویت قرار گرفته و این را می‌توان از دریافت عنوان بالاترین ایمنی IIHS یعنی Top Safety Pick پلاس توسط ۷۰ مدل خودروی موجود در بازار به‌خوبی درک کرد. فولکس‌واگن ID.4 نیز یکی از این خودروهاست.

کراس‌اوور تمام الکتریکی ID.4 در تست‌های تصادف موسسه بیمه و ایمنی بزرگراه‌ها توانسته همانند رقیب خود، ولوو XC40 ریشارژ، همه امتیازات ممکن را جمع کند. درواقع این خودرو هیچ نقطه ضعفی در ایمنی نداشته و همه تست‌ها را با نمره خوب پاس کرده و در اجتناب از تصادف هم عملکرد فوق‌العاده‌ای داشته است.

ID.4 مجهز به سیستم پیشگیری از تصادف از جلو به‌صورت استاندارد است که در ارزیابی‌ها توانسته رتبه برتر را در پیشگیری از برخورد به سایر وسایل و برخورد به عابران به دست آورد. چراغ‌های LED استاندارد رتبه قابل قبول را کسب کرده‌اند درحالی‌که پروژکتورهای LED تطبیقی که به‌صورت آپشن ارائه می‌شوند، رتبه خوب را به دست آورده‌اند.

این خودرو و پسرعموی آن، اشکودا انیاک در اوایل سال نیز حداکثر امتیاز ۵ ستاره ممکن را از تست تصادف یورو NCAP دریافت نموده بودند.

منبعپدال

لطفاً از نوشتن به‌صورت پینگلیش، اجتناب نمایید. نظرات حاوی توهین، عبارات غیراخلاقی، سیاسی، مطالب غیر مرتبط، اسپم، ترول و تبلیغاتی تایید نمی‌شوند.
در حال بارگزاری دیدگاه‌ها ...
گوش‌به‌زنگ آگهی جدید باشید!
نصب نسخه ios وب اپلیکیشن فرمون
  • ۱- در نوار پایین دکمه را انتخاب کنید.
  • ۲- منوی باز شده را به چپ بکشید و گزینه را انتخاب کنید.
  • ۳- در مرحله بعد در قسمت بالا روی Add کلیک کنید.
Page created in 0.198 seconds.